تبلیغات انجمن دیجی بیت

نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (21 مهر)

mahrokh74

عضو دیجی‌بیت
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

سقوط 3 هزار دلاری بیت کوین در یک روز
چشم انداز قیمت بیت کوین در هفته گذشته تقریبا صعودی به نظر می رسید. این دارایی برای اولین بار از اوایل سپتامبر تاکنون (اواسط شهریور) از مرز 50000 دلار عبور کرد و به صعود خود ادامه داد.
این امر منجر به عبور از سطوح 55000 دلار و جهش تا حدود 58000 دلار شد که بالاترین سطح قیمت از اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت) بود. با این حال، این ارز نتوانست از این سطح عبور کند و دیروز برای مدتی در همین منطقه متوقف شد.
طی 24 ساعت گذشته وضعیت تغییر کرد و این دارایی تا زیر 54000 دلار سقوط نمود. آخرین کاهش قیمت در شرایطی گزارش شد که بزرگترین رسانه اجتماعی چین یعنی وی چت (WeChat) جستجوی صرافی های ارزهای رمزنگاری شده را مسدود کرد.
در حال حاضر، BTC بالای 55000 دلار ایستاده است ، اما همچنان بیش از 4 درصد کاهش را در تایم فریم روزانه نشان می دهد. ارزش بازار آن نیز زیر 1.050 تریلیون دلار است.
جهش دو رقمی BNB
بیشتر کوین های جایگزین نیز امروز اصلاح گسترده ای را تجربه کردند. اتریوم در طول 24 ساعت گذشته تنها 1 درصد از ارزش خود را از دست داده و اکنون حدود 3460 دلار قیمت دارد. افت قیمتی مشابه با اتر در کاردانو، ریپل، دوج کوین و لونا مشاهده شد.
در مقابل، سولانا، پولکادات، یونی سوآپ و اوالانچ به دستاوردهایی جزئی رسیده اند. به این ترتیب،SOL حدود 2 درصد ، DOT حدود 4.5 درصد، UNI حدود 3.2 درصد و AVAX با 5.5 درصد افزایش روبرو شده اند.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

در این بین، بایننس کونس، با 15 درصد افزایش به 465 دلار رسیده و برنده امروز بازار به حساب می آید. این بالاترین سطح قیمت BNB از اوایل سپتامبر (اواسط شهریور) است.
در میان آلتکوین های کوچکتر بازار، Stacks (16%), PancakeSwap (14%) و Perpetual Protocol (10%) نیز در تایم فریم 24 ساعته دستاوردهای چشمگیری داشته اند. با این حال، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری تقریباً 70 میلیارد دلار کاهش یافته و بسیار پایین تر از 2.3 تریلیون دلار قرار گرفته است.

آکادمی هلاکوئی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا