تبلیغات انجمن دیجی بیت

نودل با کمک 1 میلیون دلاری به بنیاد برتی، پیام خصوصی را تقویت می کند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بزرگترین شبکه بی سیم غیر متمرکز جهان، نودل (Nodle)، به بنیاد برتی (Berty) 1 میلیون دلار در قالب Nodle Cash اهدا می کند. این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو به این سازمان غیر مالی کمک می کند، زیرا برنامه ای برای تقویت امکانات پیام رسانی بلوتوث همتا به همتا دارد.
موسسه راه اندازی غیردولتی و غیرمالی فرانسوی، بنیاد برتی، متعهد شده است که پلتفرم خود را با این صندوق توسعه دهد. از آنجا که حریم خصوصی کاربران هنگام چت و ارسال پیام در سراسر شبکه اولویت دارد، 1 میلیون دلار در قالب Nodle به افزایش بیشتر آن کمک می کند.
به طور خاص، برتی با استفاده از سیستم ذخیره سازی غیر متمرکز، جایگزینی برای بسترهای پیام رسانی فوری به کاربران خود می دهد. بدین ترتیب، اولین راه حل حفظ حریم خصوصی در جهان پیام رسانی ارائه می شود. برتی از بدو تأسیس در سال 2018 (1397)، یک پلتفرم حریم خصوصی را به صورت پیش فرض ارائه کرده است. از این نظر، این پلتفرم از ایمن و خصوصی بودن پیام ها با بهترین پروتکل رمزگذاری موجود اطمینان می دهد.
مدیرعامل و بنیانگذار نودل در مورد کمک هزینه صحبت می کند:
“ما از کمک و حمایت بنیاد برتی برای پیشبرد اولین پروتکل ارتباطی حریم خصوصی بسیار خوشحالیم. حریم خصوصی در قلب انقلاب Web3.0 و یکی از ارزشهای اصلی نودل است.”
واضح است که نودل پلتفرم برتی را به دلیل موضع گیری در مورد حریم خصوصی و امنیت انتخاب کرده است. به علاوه، مدل کار برتی با مدل آن ها هماهنگ است. به همین دلیل، شبکه بلوتوث کم مصرف (BLE) که میلیون ها اینترنت اشیا (IoT) را به هم متصل می کند، توسعه پروتکل ارتباط حریم خصوصی برتی را آغاز می کند. در همین راستا، هر دستگاه یا سنسور BLE موجود می تواند به راحتی از شبکه استفاده کند.
علاوه بر این، نودل به هر کسی که دارای تلفن هوشمند است اجازه می دهد تا به شبکه بپیوندد و رمزارز NodleCash را در برنامه NodleCash خود را کسب کند. به همین ترتیب، توسعه دهندگان و ناشران برنامه های تلفن همراه نیز می توانند از برنامه های خود کسب درآمد کنند. آن ها می توانند این کار را با نصب کتابخانه شبکه Nodle انجام دهند.
بنیاد برتی با ابراز خرسندی از کمک هزینه نودل، می گوید:
“با تشکر از نودل برای اعتماد آن ها، این کمک مالی یک پیشرفت واقعی برای برتی است. این کمک مالی به ما این امکان را می دهد تا با سرعت بیشتری بر روی پروتکل پیام رسانی غیرمتمرکز جدید ایمن خود و توانایی برقراری ارتباط حتی بدون اتصال به اینترنت پیش برویم. مهمتر از همه، این امر به تضمین آینده سازمان ما کمک می کند.”
بیش از این، Berty Technologies هدف خود را برای دستیابی به برنامه خود برای ایجاد ابزارهای ارتباطی امن اعلام کرده است. از جمله، مبارزه با سانسور برای ایجاد فرصتی برای ارتباط رایگان با مردم در سراسر جهان.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا