دوره رایگان کریپتو از صفر

نسخه جدید ChatGPT منتشر شد، این رمزارزها به پرواز درآمدند!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
ربات مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT همچنان به تسلط خود بر فضای فناوری ادامه می‌دهد. در این میان، شرکت OpenAI به تازگی اعلام کرده که GPT-4 را منتشر کرده است، مدل جدیدی که پیشرفت‌های زیادی را به همراه دارد.
به گفته شرکت OpenAI، این مدل جدید نسبت به نسخه قبلی خود توانایی بیشتری دارد و قابلیت اطمینان و خلاقیت بیشتری را در مدیریت دستورالعمل‌های متفاوت ارائه می‌دهد. از جمله ویژگی‌های جدیدی که مدل جدید GPT-4 ارائه می‌دهد، توانایی درک تصاویر است.
این روزها، شرکت OpenAI و ربات هوش مصنوعی آن که مایکروسافت ۱۰ میلیارد دلار در آن سرمایه‌گذاری کرده، بحث داغ دنیای فناوری است و بسیاری از شرکت‌های رقیب نیز پروژه‌های خود را در زمینه هوش مصنوعی آغاز کرده‌اند.
بنابراین، جای هیچ تعجبی نیست که با انتشار این مدل جدید، چندین پروژه ارز دیجیتال هم که بر روی هوش مصنوعی تمرکز کرده‌اند، شاهد رشد قابل‌توجه قیمت توکن‌های خود بوده‌اند. اگرچه برخی از این توکن‌ها سال‌هاست که در بازار وجود دارند، اما موفقیت ChatGPT به آن‌ها زندگی تازه‌ای داده‌ است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
از موفق‌ترین این توکن‌ها می‌توان به گراف (GRT)، سینگولاریتی نت (AGIX)، رندر توکن (RNDR)، فچ (FET) و اوسیس نتورک (ROSE)، اشاره کرد. تقریباً همه این توکن‌ها افزایش قیمت دو رقمی را تجربه کرده‌اند و در این میان، قیمت AGIX در ۲۴ ساعت گذشته تا ۴۱ درصد افزایش یافته است.
البته رشد رمزارزهای هوش مصنوعی به روز گذشته محدود نمی‌شود؛ زیرا قیمت آنها در هفته گذشته هم افزایش ثابتی را تجربه کرده است. در هر صورت، به نظر می‌رسد که توکن‌های هوش مصنوعی در حال حاضر یک دوره پیشرفت را پشت سر می‌گذارند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا