ثبت‌نام در صرافی کوکوین

نرم افزار رفع تحریم آی پی ثابت برای بایننس چیست؟

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
ماهیت پرنوسان ارزهای دیجیتال طی سال‌های اخیر آن‌ها را به یکی از جذاب‌ ترین بازارهای مالی تبدیل کرده است. افراد بسیاری این ارزها را برای سرمایه گذاری و معامله انتخاب می‌کنند. با وجود ماهیت غیرمتمرکز این ارزها، در برخی کشورها، از جمله ایران، امکان دسترسی آزاد به صرافی‌های ارز دیجیتال وجود ندارد و باید از روش‌های دیگری برای ساخت حساب استفاده کرد. یکی از این روش‌ خرید آی پی ثابت برای بایننس است.

صرافی Binance بارها اعلام کرده که به کشورهای تحریم شده خدمات ارائه نمی‌دهد. به همین دلیل ثبت نام با آی پی ایران در این صرافی غیرممکن است. ما برای ثبت نام در این صرافی باید از آی پی ثابت برای بایننس استفاده کنیم. در ادامه قصد داریم به بررسی مزایای استفاده آی پی ثابت برای ثبت نام در صرافی بایننس بپردازیم.

چرا باید از آی پی ثابت بایننس استفاده کنیم؟​

سایت صرافی بایننس حساسیت زیادی بر روی آی پی کشورهای تحریم شده دارد. در صورتی که بایننس IP ایرانی شما را تشخیص دهد حساب شما را مسدود می‌کند.

اخیرا بسیاری از کاربران ایرانی فضای ارزهای دیجیتال، با مشکل مسدود شدن حساب بایننس خود روبرو شدند. اگر موفق نشوید به درستی حساب خود را از حالت قفل معمولی خارج کنید؛ حساب شما به صورت ویژه مسدود می‌شود. ممکن است صرافی بایننس حساب شما را به عنوان کلاهبردار شناسایی کند و سرمایه خود را از دست بدهید.


برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
صرافی بایننس

چرا نرم افزارهای رفع تحریم ارزان امن نیستند؟​

استفاده از نرم افزارهای رفع تحریم ارزان به دلیل تغییرات آدرس آی پی ممکن است باعث مسدود شدن حساب بایننس شما شوند. استفاده از آی پی که ثابت و انحصاری باشد این مشکل را برطرف می‌کند. هر دستگاهی آی پی مشخص خود را دارد و از طریق این آدرس می‌توان دستگاه و شبکه‌های فعال آن را شناسایی کرد. با اینکه نرم افزارهای رفع تحریم ارزان قیمت می‌توانند آی پی شما را تغییر دهند اما امنیت حساب شما را تضمین نمی‌کنند. به همین دلیلی استفاده از آی پی ثابت برای بایننس گزینه بهتری است.

این نرم افزارها اختصاصی نیستند و ممکن است چندین کاربر از یک نرم افزار یا آی پی مشترک استفاده کنند. این موضوع ممکن است صرافی بایننس را به حساب شما مشکوک کند.

اگر آی پی ثابت بایننس نداشته باشید و هربار با آی پی متفاوتی وارد سایت صرافی شوید؛ صرافی بایننس تصور میکند یک یا چند نفر از مکان‌های مختلف به حساب شما دسترسی پیدا کرده‌اند. در این حالت برای اینکه از حساب شما سو استفاده نشود، آن را بلوکه می‌کند.

وی پی اس یا Virtual Private Server (VPS) چیست؟​

داشتن آی پی ثابت و منحصر به فرد امن‌ترین روش برای استفاده از صرافی بایننس است. با استفاده از سرور مجازی بایننس یا همان vps یک آی پی ثابت و مادام العمر در اختیار شما قرار می‌گیرد. VPS یک سرور اختصاصی است که یک نرم افزار منابع آن را به چند بخش یکسان تقسیم کرده است. سرورهای مجازی کامپیوترهایی هستند که به صورت 24 ساعته در دیتا سنترهای کشورهای مختلف روشن می‌باشند. با خرید VPS، یک آی پی ثابت بایننس دریافت می‌کنید که معمولا به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا یکساله در دسترس شما قرار می‌گیرد.

کدام کشور را برای آی پی ثابت بایننس انتخاب کنیم؟​

هنگام انتخاب کشور مورد نظر دقت کنید که ادرس انتخابی در لیست تحریم بایننس نباشد. برای مثال کاربران زیادی با خرید آپی ثابت آمریکا به جای کمک به رفع مشکل مسدود و بسته شدن حساب بایننس مستقیما مسبب رخ دادن این اتفاق شده‌اند.

جمع بندی​

اخیرا صرافی بایننس اعلام کرده که معاملات derivative و قراردادهای فیوچرز خود را در اروپا متوقف می‌کند و این کار را از آلمان، ایتالیا و هلند آغاز خواهد کرد. همچنین کاربران این کشورها پس از آن دیگر قادر نخواهند بود حساب‌های تازه‌ای در بایننس باز کنند. بنابراین انتخاب آی پی اهمیت ویژه‌ای دارد.

پس از خرید vps می‌توانید با استفاده از وب سایت‌های بررسی آدرس IP مثل ipinfo.io از یکسان بودن موقعیت جغرافیایی وی پی اس و ادرسی که خریداری کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید.

فکت کوینز
 
بالا