دوره رایگان کریپتو از صفر

موفقیت بزرگ شیبا این‌بار در بخش NFTها!

  • نویسنده موضوع محمد حسین وفایی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
شیبا اینو (SHIB) اخیراً جایگاه دوم را در بین 10 پروژه برتر NFT منتشرشده توسط Certik، کسب کرده است. البته که از این پیشرفت نباید تعجب کرد؛ زیرا شیبا اخیراً محبوبیت و توجه فوق‌العاده‌ای را به دست آورده و این عمدتاً به دلیل سر و صدایی است که پیرامون راه‌حل لایه دوم شیباریوم (Shibarium) وجود دارد.
پلتفرم Certik اخیراً لیست 10 پروژه برترو پربازدید NFT خود را اعلام کرده است. داده‌های این لیست نشان می‌دهد که ApeCoin ،The Sandbox و Decentraland، پایین‌تر از شیبا هستند. علاوه بر این Axie Infinity ،Chiliz و Fetch.ai جایگاه‌های پنجم، ششم و هفتم را کسب کرده‌اند.
تبلیغات روبه‌رشد پیرامون شیباریوم، بلاکچین لایه دوم اکوسیستم شیبا، به افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال کمک کرده است. این علاقه با راه‌اندازی اخیر فاز بتای شیباریوم به طور قابل‌توجهی بیشتر شده است.
بررسی فهرست بازدید Certik نشان می‌دهد که شیبا در فهرست 10 پروژه برتر و پربازدید در بین تمام اکوسیستم‌ها، تنها پایین‌تر از Polygon، در رتبه دوم قرار دارد. این پروژه یکی از معدود دارایی‌هایی است که بالاترین امتیاز اعتماد Certik را با 95٪ دارد. امتیاز اعتماد Certik، امنیت نسبی یک پروژه را اندازه‌گیری می‌کند.

فهرست پیگیری Certik از دارایی‌هایی تشکیل می‌شود که هم از سوی Certik و هم از سوی کاربران آن بررسی می‌شوند. به این ترتیب، به رسمیت شناختن امنیت شیبا اینو، یک دستاورد قابل‌توجه برای این پروژه است. علاوه بر این، شیبا در بین 5٪ از کل پروژه‌های نمایه‌شده توسط Certik’s Skynet قرار دارد و دارای امتیاز امنیتی 95٪ و امتیاز جامعه و بازار 94٪ است.
در ماه ژانویه، Certik فاش کرد که شیبا دومین پروژه امن در جدول امتیازات امنیتی آن است. در حال حاضر، شیبا هیچ مشکل امنیتی حل‌نشده‌ای ندارد و 33 مورد از 34 مشکل برجسته‌شده توسط Certik، به طور کامل حل شده است. مشکل امنیتی دیگر هم تا حدودی برطرف شده است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا