تبلیغات انجمن دیجی بیت

مهندسان برتری که روی کیف پول فیس بوک کار می کنند به صندوق رمزارزی A16z رفته اند

faeze feizi

عضو شناخته شده
آندرسن هوروویتز (A16z) (Andreessen Horowitz )، یک شرکت پیشرو در زمینه سرمایه گذاری ریسک پذیر که در بخش رمزارزها فعالیت می کند ، دو مهندس برجسته را که در پروژه ارزهای دیجیتال فیس بوک برای صندوق دارایی های دیجیتالی خود کار می کردند ، به کار گرفت.
بر اساس گزارش 11 اکتبر(19 مهر) از CNBC ، نسیم ادکیوآق(Nassim Eddequiouaq ) و ریاض فیض اله بوی(Riyaz Faizullabhoy) پس از دو سال کار بر روی کیف پول دیجیتالی نووی غول رسانه های اجتماعی (Calibra سابق) از فیس بوک به A16z رفتند.
Faizullabhoy به عنوان مدیر ارشد فناوری و Eddequiouaq نقش مدیر ارشد اطلاعات در بخش رمزارزی A16z را بر عهده خواهد داشت. فیض اله بوی اظهار داشت:

“آندرسن هوروویتز در دهه گذشته حرکات چشمگیری برای پیشرفت کل اکوسیستم رمزارزی نشان داده است و ما این شانس را داشتیم که به تیم برتر آنها بپیوندیم و از مجموعه گسترده آنها به سرعت پشتیبانی فنی ارائه دهیم.”

بنیانگذار A16z ، مارک آندرسن(Marc Andreessen) ، از سال 2008(1387) یک سال قبل از راه اندازی Andreessen Horowitz، در هیئت مدیره فیس بوک مشغول به کار بود.
آنتونی آلبانس(Anthony Albanese) ، مدیر عامل شرکت A16z ، استعداد جدید این شرکت را به عنوان “فرصتی بیشتر برای تأثیرگذاری بر اکوسیستم رمزارز در مقیاس بسیار وسیع” از طریق نقش های جدید خود توصیف کرد.
آلبانس می گوید: “آنها به شرکت ها و پروتکل های نمونه کار ما توصیه می کنند تا به آنها اطمینان دهند که دارای امن ترین و پیچیده ترین سیستم ها هستند.”
Eddequiouaq و Faizullabhoy همچنین قبل از پیوستن به پروژه فیس بوک در Novi در شرکت نگه داری رمزارزی Anchorage کار می کردند.
این دو، اولین مهندسی نیستند که پروژه ارز دیجیتالی فیس بوک را کنار گذاشته اند ، به این ترتیب که مورگان بلر(Morgan Beller ) ، رئیس استراتژی Novi در سپتامبر 2020(شهریور 1399) به شرکت VC بخش NFX پیوست و کوین ویل(Kevin Weil)، در مارس سال جاری (اسفند 1399) به شرکت تصاویر ماهواره ای Planet Labs پیوست.

در حالی که Andreessen Horowitz به دلیل سرمایه گذاری های موفق و اولیه خود در شرکت هایی مانند Coinbase ، Compound و OpenSea به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری رمزارزی پیشرو شناخته می شود ، این شرکت اخیراً در مورد نحوه پرداخت حقوق رای دهی حکومتی(governance voting rights) خود برای صرافی برتر Uniswap به بحث پرداخته است.
در حالی که آرای A16z به دانشکده های حقوق دانشگاه از جمله بلاکچین و هاروارد بلاک چین و ابتکار Fintech (BFI) واگذار شده است ، BFI هاروارد در ماه مه(اردیبهشت) یک پیشنهاد حکومتی را برای حمایت از ایجاد یک گروه لابی گری مالی غیرمتمرکز تحت عنوان صندوق آموزش (DEF) ارائه کرد. در این پیشنهاد انتقال 20 میلیون دلار UNI به گروه برای تأمین بودجه عملیات توصیه می شد ، با اطمینان این گروه که به تدریج توکن ها را در طول چهار تا پنج سال به فروش خواهد رساند.
با این حال ، کمتر از دو هفته پس از تصویب پیشنهاد و انتقال توکن ها به DEF در ابتدای ماه ژوئن(اواسط خرداد) ، DEF ناگهان اعلام کرد که 10 میلیون دلار نقدینگی از UNI را به دلیل شوک جامعه دیفای منحل کرده است.

منبع:cointelegraph
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا