دوره رایگان کریپتو از صفر

مهم‌ترین رویدادهای صنعت ارزهای دیجیتال در آوریل ۲۰۲۴ که باید زیر نظر بگیرید!

  • نویسنده موضوع شایان رشیدی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
رویدادهای مهمی در آوریل ۲۰۲۴ رخ خواهند داد و همین امر، این ماه را به یک ماه سرنوشت‌ساز و تاریخی برای صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است.

دو رویداد مهم در ابتدای ماه رخ خواهند داد. اولین مورد، هاوینگ بیت‌کوین کش (BCH) در روز ۲ یا ۳ آوریل است که پاداش استخراج BCH را به نصف کاهش خواهد داد.

دومین رویداد نیز هاوینگ و نصف شدن پاداش استخراج بیت‌کوین (BTC) در حدود ۲۵ آوریل است. این رویدادها با هدف کنترل تورم و مدیریت عرضه انجام می‌شوند و می‌توانند به دلیل کاهش تعداد کوین‌های جدید در گردش، منجر به افزایش تقاضا و قیمت شوند.

فضای حقوقی حاکم بر ارزهای دیجیتال نیز در حال داغ شدن است. یکی از پرونده‌های مهم، پرونده‌ کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه صرافی کوین‌بیس است. آخرین مهلت برای توافق بر سر این پرونده، ۱۹ آوریل تعیین شده و نتیجه‌ آن می‌تواند بر رویه‌های آتی مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال در آمریکا تاثیر بگذارد.

همچنین، حکم دادگاه برای چانگ‌پنگ ژائو (CZ)، بنیان‌گذار صرافی بایننس، در ۳۰ آوریل صادر خواهد شد. پرونده‌ CZ به اتهام عدم اجرای برنامه‌ موثر برای مبارزه با پولشویی تشکیل شده و چالش‌های حقوقی پیش روی رهبران صنعت ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند.

در انتهای ماه آوریل نیز شاهد راه‌اندازی شبکه‌ اصلی پروژه‌ ایگن لیر (EigenLayer) خواهیم بود. این پروژه با هدف بهبود مقیاس‌پذیری، امنیت و عملکرد شبکه‌ اتریوم و با سرمایه‌گذاری قابل توجه ۱۰۰ میلیون دلاری شرکت اندریسن هوروویتز (Andreessen Horowitz) در حال فعالیت است.

علاوه بر رویدادهای داخلی حوزه‌ ارزهای دیجیتال، شاخص‌های اقتصادی کلان نیز بر این بازار تاثیرگذار هستند.

برای مثال، انتشار شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) آمریکا برای ماه مارس، در ۱۰ آوریل، می‌تواند بر احساسات کلی بازار کریپتو تاثیر بگذارد. این شاخص، منعکس‌کننده‌ روندهای اقتصادی گسترده‌‌تر بوده و افزایش میزان آن در ماه فوریه، سرمایه‌گذاران را در حالت آماده‌باش قرار داده است.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا