دوره رایگان کریپتو از صفر

مفهوم Trailing stop در صرافی بینگ ایکس

sircrypto

عضو دیجی‌بیت
تریلینگ استاپ در صرافی بینگ ایکس (
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
) یا همان حد ضرر شناور ( متحرک )، ابزاری است برای مدیریت ریسک. این ابزار به معامله گران این امکان را می دهد که حد ضرر خود را به شکل خودکار در زمان تحرکات قیمتی، بیابند. این کار باعث می شود که معامله گران بتوانند از زیان های بیشتر در زمان تحرک قیمت، پیشگیری کنند.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

Trailing stop at BingX exchange
دنیای معاملات مالی و تجارت
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
به این صورت است که افراد تازه کار به یک سری از مفاهیم در این زمینه احتیاج دارند تا به عنوان معامله گر حرفه ای، فعالیت کنند. یکی از مفاهیم، (تریلینگ استاپ) یا (Trailing Stop) می باشد. این ابزار به شکل وسیعی در صرافی های گوناگون، مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه می خواهیم مفهوم و کاربرد های تریلینگ استاپ Trailing Stop را در صرافی بینگ ایکس بررسی کنیم.
تریلینگ استاپ Trailing Stop در صرافی بینگ ایکس، نوعی سفارش می باشد که به شکل اتوماتیک، از تحرک قیمت پیروی می کند. این کار باعث کاهش ضرر و زیان برای معامله گران خواهد شد.
مثلا اگر یک معامله گر، یک خرید با حد ضرر ۱۰ دلار انجام شود، سفارش ۱۰ دلار پایین تر از قیمت خرید قرار گرفته می شود. اگر قیمت به سمت بالا حرکت داشته باشد، حد ضرر نیر به شکل اتوماتیک به سمت بالا می رود. در نتیجه معامله گر در حین تحرک قیمت، کمتر ضرر خواهد کرد.
تریلینگ استاپ Traiking Stop در صرافی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
به صورت درصدی یا ثابت برنامه ریزی می شود. در زمانی که حالت درصدی وجود دارد، حد ضرر به شکل درصدی از قیمت ورودی نمایان می شود. مثلا، یک معامله گر، Trailing Stop درصدی را 5 درصد قرار می دهد. یعنی حد ضرر همیشه 5 درصد کمتر کمتر از قیمت ورودی می باشد.
در حالتی که ثابت است، حد ضرر به شکل یک مقدار ثابت، قرار می گیرد. مثلا، یک معامله گر، Trailing stop ثابت 10 دلاری را برنامه ریزی کند. یعنی حد ضرر همیشه 10 دلار کمتر از قیمت ورودی می باشد.
تریلینگ استاپ Trailing Stop در صرافی بینگ ایکس
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
در واقع نوعی ابزار است که می تواند برای مدیریت ریسک مفید باشد. ولی یک سری معایب هم دارد. یکی از این معایب، این است که می تواند معامله گران را از موقعیت دور کند. حتی در حالتی که هنوز در حین سودآوری باشد. همچنین ممکن است که Trailing Stop بسیار پیچیده شود و برای به کار گیری از آن باید از دانش و تجربه خاصی بهره بگیریم.
در هر صورت، اگر از تریلینگ استاپ Trailing stop به درستی کمک بگیریم، می توانیم یک ابزار مفید برای مدیریت ریسک و محافظت از سود داشته باشیم.
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا