دوره رایگان کریپتو از صفر

معرفی 5 استخر برتر برای استخراج اتر (Etherum)

faeze feizi

عضو شناخته شده

استخر استخراج ” DwarfPool “​

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
بهترین استخر استخراج ارزیجیتال اتریوم
شفافیت یکی از معیار هایی است که ما باید در هنگام انتخاب یک استخر به آن توجه کنیم. خوشبختانه استخر Dwarfpool با ماینر ها شفاف است و اطلاعات مربوط به حساب را به طور کامل ارائه می دهد. شما می توانید با بکارگیری این استخر، ارز های دیگری همچون مونرو، زی کش و.. را استخراج کنید.

سرور های این استخر در بیشتر کشور ها همانند آمریکا، آمریکای جنوبی و آسیا و… قرار دارند. این استخر از سرور های قدرتمندی استفاده می کند که این موضوع می تواند به عنوان یک نقطه قوت به حساب بیاید. از دیگر نقاط قوت این استخر می توانیم به سیستم پرداخت آن اشاره کنیم. این استخر دارای یک سیستم پرداخت پرسود ” RBPS ” می باشد که به صورت آنلاین دسترس می باشد. در کل می توان گفت که این استخر به عنوان بهترین استخر استخراج ارز دیجیتال اتریوم یاد می شود.

استخر استخراج ” Mining Pool Hub “​

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
استخر های استخراج اتریوم
مدتی از طراحی این استخر بیشتر نگذشته بود که استخر ” Mning Pool Hub “ به عنوان دومین استخر بزرگ اتریوم شناخته شد. استخر Ning Pool Hub دست چندین مهندس جواب و خوش ذوق و علاقه مند به اتریوم خلق شد و تا کنون نیز توانسته است که موفقیت های خوبی را پشت سر بگذارد. یکی از مهم ترین نقاط قوت هر استخر مقدار کارمزد آن می باشد، این استخر خوشبختانه از این نقطه قوت پیروی می کند. میزان کارمزد این استخر برابر با 0.9 درصد می باشد. این استخر نیز همانند دیگر استخر ها پاداش خود را بسته به زحمت هر ماینر اهدا می کند. هر چه شما سخت افزار قدرتمند تری در اختیار این استخر قرار دهید، پس از ایجاد بلوک کارمزد بیشتری نیز به شما تعلق می گیرد.

متاسفانه یکی از نقاط ضعف این استخر، رابط کاربری آن می باشد. این استخر به دلیل رابط کاربری سخت خود مناسب افراد مبتدی نمی باشد. بیشتر این استخر مورد استفاده افراد حرفه ای قرار می گیرد.

استخر استخراج ” Ethermine “​

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
استخراج ارز دیجیتال اتریوم
سرور های این استخر استخراج، مقام در برابر حمله ” DDoS ” می باشد. خوشبختانه این استخر نیز با کاربران خود شفاف است و گزارشاتی مبنی بر هزینه تراکنش ها و نرخ هش ریت به شما ارائه می دهد و دیگر نیاز نیست که شما پیگیر این موارد باشید. این استخر تقریبا همانند استخر ” EthPool ” می باشد. در ادامه به توضیحاتی نسبت به این استخر می پردازیم. تفاوت این دو استخر تنها در روش پرداخت می باشد. استخر Ethermine از روش پرداخت ” PPLNS ” استفاده می کند.

استخر استخرج ” EthPool “​

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
استخراج ارز دیجیتال اتریوم
همانطور که گفتیم، این استخر همانند استخر ” Ehtermine ” می باشد. این استخر یکی از استخر هایی است که استفاده از آن هزینه ای ندارد. همواره استخر EthPool مراقب کارمزد و هزینه های استخراج می باشد. می توان با اطمینان گفت که فرد استخراج کننده در این بابت دیگر نگرانی ندارد.

شما اگر علاقه مند هستید تا اطلاعات جزئی تری از حسابتان داشته باشید، می توانید نرم افزار اندرویدی این استخر را نصب کنید. شما در این نرم افزار می توانید به صورت جزئی اطلاعات استخرتان را مشاهده کنید. متاسفانه کارمز این استخر، برای بعضی از ماینر ها بیش از حد تعیین شده می باشد.

استخر استخراج Nano Pool​

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


استخر استخراج نانو پول نیز از استخرهای استخراج اتریوم است که بجز اتریوم از 8 ارز دیگر مثل مونرو ،زی کش ،گرین و…پشتیبانی می کند.قدرت هش این استخر حدود 78 مگا هش در ثانیه می باشد.و کارمزد در استخر نانو پول 1% است .
زوم ارز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا