دوره رایگان کریپتو از صفر

معرفی برترین ایردراپ‌ها در این ماه!

  • نویسنده موضوع شایان رشیدی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
ایردراپ‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت ارزهای دیجیتال مختلف بدون پرداخت هزینه هستند. کاربران می‌توانند با انجام چند وظیفه مانند معرفی پروژه به سایر افراد و موارد دیگر که توسط برگزارکننده ایردراپ تعیین می‌شود، مقداری از ارز دیجیتال پروژه را دریافت کنند.

پیدا کردن رویداد‌های ایردراپ رسمی و معتبر، یکی از چالش‌های کاربران حوزه ارز دیجیتال است؛ لذا در ادامه بهترین ایردراپ‌های سولانا را که برای ماه آوریل ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده‌اند معرفی می‌کنیم.

توجه: این خبر صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و به معنی توصیه به خرید و فروش ارز خاصی نیست. وظیفه تحقیق و بررسی درباره اعتبار ارزها بر عهده کاربران گرامی است.

متئورا (Meteora)​


پروتکل لیکویید استیکینگ متئورا با ارائه نقدینگی پایدار و بلندمدت، به دنبال تبدیل سولانا به یک هاب معاملاتی کامل برای کاربران حوزه ارز دیجیتال است.

بلیزاستیک (Blazestake)​


بلیزاستیک یک پروتکل استخر استیکینگ غیر‌حضانتی (non-custodial) است که توسط بنیاد سولانا پشتیبانی می‌شود.

هنگامی که کاربران توکن سولانا را در بلیزاستیک استیک می‌کنند، توکن bSOL دریافت می‌نمایند. از این توکن می‌توان در برنامه‌های غیر‌متمرکز (dApp) مختلف اکوسیستم سولانا استفاده کرد.

شارکی (Sharky)​


شارکی یک پروتکل وام‌دهی NFT است که به کاربران خود اجازه می‌دهد ان‌اف‌تی‌های Sharx را خریداری یا نگهداری کنند. در پی ایردراپ این پروتکل، توکن SHARK صادر و توزیع خواهد شد.

کامینو فایننس (Kamino finance)​


کامینو فایننس پروتکلی است که ویژگی‌هایی نظیر وام‌دهی، ارائه نقدینگی و اهرم را به صورت واحد ارائه می‌کند. در پی ایردراپ این پروتکل، توکن KMNO صادر و توزیع خواهد شد.

زتا مارکت (Zeta market)​


زتا مارکت یک صرافی غیر‌متمرکز (DEX) است که سرعت و تجربه کاربری یک صرافی متمرکز را ارائه می‌کند و در عین حال با کار روی یک شبکه بلاکچین عمومی، امنیت و شفافیت کامل را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد. در پی ایردراپ این پروتکل، توکن ZETA صادر و توزیع خواهد شد.

پارسل (Parcl)​


پارسل یک صرافی غیر‌متمرکز مبتنی بر معاملات آتی دائمی در بستر سولانا است که از معاملات دائمی کراس مارجین در بازارهای املاک و مستغلات پشتیبانی می‌کند. در پی ایردراپ این پروتکل، توکن PRCL صادر و توزیع خواهد شد.

بک‌پک (Backpack)​


بک‌پک اولین کیف پول شناخته‌شده برای ان‌اف‌تی‌های اجرایی (xNFT) است که در آن کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را مبادله و آنها را به لجر (Ledger) متصل کنند. ایردراپ این پروژه به منظور ترویج امکانات آن صورت خواهد گرفت.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا