تبلیغات انجمن دیجی بیت

مروری بر پروژه SOLCLOUT

🔘 پروژه SOLCLOUT به پروژه‌های ارزهای دیجیتال و کاربران اجازه می‌دهد تا جامعه‌هایی را با نام CLOUT ایجاد کنند و برای ایجاد ارتباط اجتماعی پایدار استفاده بشود. تمامی انواع ارتباطات در این پلتفرم کاملاً رمزنگاری شده و محرمانه هستند و به صورت غیرمتمرکز و بدون سانسور می‌باشند. بخش مسنجر یا پیام رسان هم دارد که کاربرانی که تمایل به ارسال متن دارند از آن استفاده کنند.

🔘 این پلتفرم بخشی برای IDO یا عرضه اولیه دارد که مختص فعالیت در انواع جامعه‌ها و گردهمایی‌ها است و می‌توانند برای تبلیغ و کسب پول برای عرضه اولیه خود استفاده کنند. در بخش دیگر پروژه‌هایی که از متاورس پروژه استفاده می‌کنند می‌توانند با سرمایه‌گذاران به صورت مجازی و سه بعدی و یا با شرایرکانشان صحبت و هم اندیشی نمایند.

🔘 بخش تریدینگ هم دارد که به کاربران اجازه می‌دهد پروفایل خودشان را بسازند و با به اشتراک گذاشتن تریدهای خودشان فالوور کسب بکنند. در هنگام پیام دادن در این پلتفرم در نمایشگاه متاورس و سایر بخش‌ها و گردهمایی‌ها می‌توانند کاربران NFTهای خود را به فروش برسانند. در عکسی که در وبسایت و وایتپیپر ملاحظه می‌کنید این پلت فرم خود را با سایر پیام رسان‌هایی مثل تلگرام فیسبوک وایبر و غیره از ۲۰ جهت مختلف مقایسه کرده است.

🔘 توکنومتری :
توکن این پروژه با اسم SCT برای خرید و فروش و شرکت در IDOها و به عنوان یک توکن حاکمیتی استفاده می‌شود و به تعداد یک میلیارد واحد ایجاد شده است.
نحوه تقسیم بندی :

🔰 1. اکوسیستم : ۱۲ درصد.

🔰 2. فروش خصوصی : ۱۰ درصد.

🔰 3. پاداش تامین کنندگان نقدینگی : ۱۰ درصد.

🔰 4. فروش استراتژیک : ۷ درصد.

🔰 5. پیش فروش : ۵ درصد.

🔰 6. مشاوران : ٣ درصد.

🔰 7. فروش عمومی : ۲ درصد...

🔰 8. فروش صرافی غیرمتمرکز : یک درصد.

🔰 9. تبلیغات : ۲۰ درصد.

🔰 10. تیم : ۱۵ درصد.

🔰 11. ذخیره : ۱۵ درصد.

🔘 تیم :
موسس پروژه کالای تریپاتی است.
این شخص موسس پروژه DEVGENESIS در هند بوده که بعد از پنج سال با شکست مواجه می‌شود و بعد از آن پروژه DROPLET SOCIAL را ایجاد می‌کند که بازهم بعد چهار ماه فعالیت ان پروژه را کنار می‌گذارد.
این فرد هیچ گونه فعالیت دیگری برای شرکت‌ها ندارد و در دانشگاه هند به مدت چهار سال در حوزه فناوری درس خوانده.

جناب تراس کوییل در سمت COO این پروژه است این شخص هم سابقه‌ای کاری چندانی ندارد و تنها حدود ۴ سال برای MINIMAL STUDIO فعالیت داشته.
منبع : ارزینکس
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا