تبلیغات انجمن دیجی بیت

مروری بر پروژه BICONOMY

🔘 از طریق پروژه BICONOMY و استفاده از SDK/APIهای این پروژه می‌توان به سادگی هر چه تمام‌تر از بلاک چین استفاده کرد بدون آنکه دیگر درگیر پیچیدگی‌های شبکه‌ها و سختی کار با آنها شد. همچنین این پروژه در صدد استفاده از WEB3 و تشویق کاربران به استفاده از آن است و با فراهم کردن رابط کاربری ساده و در عین حال بسیار با امکانات زیاد باعث شده تا کاربران بیشتری به سمت آن جذب شوند.

🔘 این پروژه مخالف دریافت کارمزد تراکنش برای هر تراکنش است و مثال زده که نتفیلیکس برای هر بار تماشای ویدیو از شخص پول دریافت نمی‌کند. پس برای استفاده و کاربرد همگانی تمام مردم از برنامه‌های غیر متمرکز ما هم نباید برای هر تراکنش کوچک کارمزد دریافت کنیم و یا حتی نباید برای انتقال وجه و یا هرگونه تراکنشی ساعت‌ها منتظر بمانیم چرا که هیچکس برای دیدن یک فیلم بر روی نتفیلیکس ساعت‌ها صبر نمی‌کند. برای کاهش دادن میزان کارمزد که به صفر نزدیک باشد از سیستم‌ها و مکانیزم‌هایی استفاده کرده با نام CUSTOM IMPLEMENTATION که توضیح آن بسیار تخصصی می‌باشد.
برای جلب علاقه توسعه‌دهندگان به پروژه تمامی پیش زمینه‌های مورد نیاز برای ساختن و استفاده از WEB3 و غیره را در اختیار کاربران قرار داده و حتی پله به پله ساخت قرارداد هوشمند را هم به افراد آموزش داده.

🔘 توکنومتری :

توکن پروژه با نماد BICO از ۱۴ اکتبر عرضه اولیه آن آغاز می‌شود و به تعداد یک میلیارد واحد از آنها وجود دارد و نحوه تقسیم بندی توکن به شرح زیر است :

🔰 1. جامعه : ۳۸.۶

🔰 2. تیم و مشاوران : ۲۲ درصد.

🔰 3. ذخیره : ۱۰ درصد.

🔰 4. فروش استراتژیک : ۶.۴ درصد.

🔰 5. فروش خصوصی : ۱۲ درصد.

🔰 6. فروش عمومی : ۵ درصد.

🔰 7. پیش فروش : ۶ درصد.

🔘 تیم :
شخصی به نام ساجین تومار موسس این پروژه هست و سابقه درخشانی در حوزه بلاکچین ندارد تنها سه سال برای سامسونگ به عنوان مهندس نرم افزار کار کرده و سه ساله مهندس نرم برای MMT بوده.
شخص بعدی احمد البالاغی نام دارد که کارنامه بسیار پر باری در پروفایل این شخص دیده می‌شود.
از سال ۲۰۱۸ شرکتی را ایجاد کرده که فعالیت داشته و الان هم فعالیتش ادامه دارد.
از بهترین فعالیتش در حوزه بلاک چین این است که سرمایه گذار خصوصی و مشاور پروژه متیک می‌باشد.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا