دوره رایگان کریپتو از صفر

مدیرعامل شاتل استعفا داد

  • نویسنده موضوع راه پرداخت
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


مدیر عامل گروه شرکت‌های شاتل اعلام کرد که امروز (۲۹ شهریور) به صورت رسمی استعفای خود را تقدیم هیئت مدیره کرده است. براساس شنیده‌های راه‌پرداخت قرار است احمدرضا نخجوانی به گروه اسنپ بپیوندد.

احمدرضا نخجوانی از سال ۱۳۸۶ به عنوان مدیرعامل گروه شرکت‌های شاتل تا کنون مشغول به کار بوده است. او بیش از ۱۵ سال است که یکی از سکاندارهای اصلی در گروه شرکت‌های شاتل بوده، شرکتی که از آن به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار اینترنت ثابت یاد می‌شود.

نخجوانی در یک پست اینستاگرامی خبر از استعفای خود از مدیرعاملی شاتل را داده است. او اشاره‌ای به دلیل این استعفا نکرده؛ اما از رسیدن کارد به استخوان صحبت کرده و اینکه یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی‌پایان است.

نخجوانی در پست اینستاگرامی خود نوشته است:‌ «در زندگی آموخته‌ام هیچ‌گاه نباید از روی هیجانات یا احساسات تصمیمی گرفت. بر این اساس، علاقه‌مندم در شرایطی که آرام و از دیدگاه خود منطقی هستم، تصمیم خود را درباره‌ همکاری با گروه شرکت‌های شاتل به اطلاع همگان برسانم.»

نخجوانی در ادامه به افت‌وخیزهایی فراوان در محیط بیرون شاتل و در درون گروه به ویژه چالش‌های ناگفتنی میان اعضای هیئت مدیره اشاره کرده و آن‌ها را به عنوان رنجی پنهان تلفی کرد که در چندین سال، جسم و جانش را فرسوده کرده است.

او در این مورد توضیح داده است: «نه قصد خودنمایی و نه قصد ساختن قهرمان از خویش را دارم، اما قلبم را شاهد می‌گیرم که در چند سال گذشته این جایگاه را نه برای پول و اعتبار اجتماعی نگه داشته‌ام، بلکه هر آینه از خود می‌پرسیدم نکند با کم طاقتی و ترک این میدان پرآشوب، آسیبی به چند هزار خانواده‌ای برسد که از این سفره کسب روزی می‌کنند.»

نخجوانی در پایان به رسیدن کارد به استخوان اشاره کرده و اینکه یک پایان تلخ را بهتر از تلخی بی‌پایان می‌داند. در نهایت هم اعلام کرده که استعفای خود از مدیرعاملی گروه شاتل را تقدیم هیئت مدیره کرده‌ و تنها انتظار دارد که به او اجازه خروج داده شود.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
بالا