تبلیغات انجمن دیجی بیت

مخترعین اولیه بلاکچین، سی‌امین سالگرد تاسیس بلاکچین را جشن می گیرند

mahrokh74

عضو دیجی‌بیت

مخترعین اولیه بلاکچین، سی‌امین سالگرد تاسیس بلاکچین را جشن می گیرند​

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

تیمی از شرکای برجسته صنعت با مخترعان اولیه بلاکچین، دکتر استوارت هابر (Stuart Haber) و دبلیو اسکات استورنتا (W. Scott Stornetta) برای بزرگداشت تولد فناوری بلاکچین و نشان دادن گذشته، حال و آینده آن جشن گرفتند. این رویداد برای جشن گرفتن رشد جامعه آن و پیشرفت هایی که در این مدت داشته است انجام می شود.
دقیقا 30 سال پیش در چنین روزی، چیزی که معمولا “بلاک پیدایش” نامیده می شود، برای اولین بار منتشر شد و این رویداد به مناسبت 30مین سالگرد قدیمی ترین بلاکچین بدوی اولیه جهان است.
جشن در 03 ژانویه 2022 (13 دی)، 13 سال پس از ایجاد بلاک پیدایش، به پایان می رسد. برای تضمین یکپارچگی تمام معاملات بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو از مکانیسم هابر و استورنتا که در وایت پیپر خود، که بیت کوین را “سیستم پول الکترونیکی شخص به شخص” معرفی کرده است، استفاده نمود. در هشت پاورقی وی، سه اشاره به مقالات فنی ساتوشی وجود دارد.
مجموعه ای از NFT ها تاریخچه بلاکچین را گرامی می دارند و از مبتکران، رهبران اندیشمند و بنیانگذاران این جامعه تجلیل می کنند. در مکانیسم جدیدی، NFT ها توسط تعدادی از بلاکچین های مختلف که در سطح لایه 1 کار می کنند به حراج گذاشته می شوند و تعدادی از جوامع مختلف را شامل می شوند.
جیسون بیلی (Jason Bailey)، رهبر اندیشه جهانی NFT و بنیانگذار Artnome.com و ClubNFT گفت:
“بدون کاری که استوارت هابر و اسکات استورنتا در گذشته انجام دادند، اکنون هیچ NFT، بیت کوین و بلاکچینی وجود نداشت. خوشحالم که آن ها از این فرصت برای ایجاد NFT با هدف متحد کردن همه افراد در اکوسیستم بلاکچین به نحوی استفاده می کنند که من فکر می کنم فقط آن ها می توانند این کار را انجام دهند.”
استوارت پوپجوی (Stuart Popejoy)، بنیانگذار و مدیر عامل بلاکچین کادنا (Kadena) و قرارداد هوشمند، توضیح داد که آن ها خوشحال و مفتخر هستند که در جشن بلاکچین Immutable Record شرکت کرده اند. علاوه بر این، خدمات NFT Immutable Record صنعت NFT را قادر می سازد تا با رویکرد چند پروتکلی خود رشد کند، که از مزایای منحصر به فرد کادنا، مانند منشاء درجه و اعتبار موسسه ها، ایجاد رمزارز در زنجیره و بازارهای سفارشی نیز استفاده می کند.


آکادمی هلاکوئی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا