تبلیغات انجمن دیجی بیت

محصولات سازمانی کریپتو به رکورد داراییهای تحت مدیریت خود نزدیک می شوند

faeze feizi

عضو شناخته شده
سرمایه گذاران نهادی 225 میلیون دلار در محصولات بیت کوین انباشته اند در حالی که محصولات اتر در هفته گذشته 13.6 میلیون دلار خروج داشته اند.

سرمایه گذاران نهادی با وجود افزایش قیمت ها به بالاترین سطح در پنج ماه گذشته ، همچنان به انباشتن سرمایه در بیت کوین ادامه می دهند.

بر اساس گزارش هفتگی جریان دارایی های دیجیتال دارایی های CoinShares در 12 اکتبر(امروز) ، در هفته گذشته بیش از 226 میلیون دلار سرمایه به محصولات سازمانی بیت کوین (BTC) وارد شد. محصولات بیت کوین برای سومین هفته متوالی بر جریانهای ورودی غالب بودند و افزایش 227 درصدی را در هفته نشان می دادند.

جریانهای سنگین همزمان با افزایش 12.5 درصدی قیمت BTC در این هفته بود ، در حالی که BTC در 8 اکتبر(16مهر) در حدود 54000 دلار قیمت داشت.

CoinShares تغییر مثبت احساسات نسبت به بیت کوین را به اظهارات اخیر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) گری گنسلر نسبت می دهد که نشان می دهد تصویب بسیار مورد انتظار اولین صندوق قابل معامله بیت کوین ایالات متحده (ETF) ممکن است قریب الوقوع باشد.

فعالیت رو به رشد بیت کوین باعث شده است که مجموع دارایی های تحت مدیریت (AUM) محصولات سازمانی کریپتو هفته گذشته به 66.7 میلیارد دلار برسد – CoinShares تخمین می زند مجموع آن تنها 5 درصد از رکورد AUM این بخش در ماه مه(اردیبهشت)، کمتر است.

محصولاتی که روند آلتکوینها را دنبال می کنند عملکرد متفاوتی در هفته داشته اند ، به طوری که محصولات Solana (SOL) و Cardano (ADA) به ترتیب 12.5 میلیون دلار و 3 میلیون دلار ورودی ایجاد کرده اند. با این حال ، وجوهی که در معرض اتر (ETH) ، Polkadot (DOT) و Ripple (XRP) قرار می گیرند ، هریک 13.6 میلیون دلار ، 2.1 میلیون دلار و 600.000 دلار خروجی داشته اند.

محصولات سرمایه گذاری کریپتو در حال حاضر هشت هفته متوالی ورودی ثبت کرده اند.

بسیاری از ناظران ، روند صعودی اخیر BTC را به انتظارات نسبت می دهند که SEC به زودی ETF بیت کوین مبتنی بر آینده را تأیید می کند.

در حالی که SEC قبلاً هر درخواستی را که برای ETF های بیت کوین با پشتیبانی فیزیکی دریافت کرده بود ، رد کرده است ، SEC در حال حاضر در حال بررسی چهار درخواست برای صندوقهای قابل معامله بر اساس قراردادهای آتی مقرر شده در بورس کالاهای شیکاگو (CME) است.

با توجه به اینکه بازارهای آتی CME محصولی را که قبلاً بیمه شده و تحت نظارت نهادهای نظارتی ایالات متحده است ارائه می دهند ، کارشناسانی مانند تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ اریک بالچوناس معتقدند که ETF های آتی بیت کوین “احتمالاً طبق برنامه” در این ماه از چراغ سبز نظارتی برخوردار خواهند شد.

منبع:cointelegraph
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا