تبلیغات انجمن دیجی بیت

مجموع اتریوم های سوزانده شده به 1 میلیون واحد رمز ارز ETH رسید

تنها سه ماه پس از اجرایی شدن هارد فورک لندن و EIP 1559 اتریوم، اکنون مجموع رمز ارزهای ETH سوزانده شده به بالای 1 میلیون واحد رسیده است.


بر اساس توییت حساب کاربری کریپتورنک (CryptoRank)، از ابتدای اجرایی شدن EIP 1559
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
تا به امروز، 1 میلیون رمز ارز ETH سوزانده شده است. بر اساس EIP 1559 که در هاردفورک لندن اجرایی شد، ساختار کارمزد شبکه اتریوم تغییر کرده و مکانیزم
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
بر اساس کارمزد تراکنش‌ها اعمال شده است.

از میان برنامه‌های غیر متمرکز مختلف، دپ‌های حوزه NFT از جمله اوپن سی (OpenSea) و بازی کسب درآمد اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بیشترین سهم را در میزان توکن سوزی شبکه اتریوم داشته‌اند. پس از این برنامه‌ها، قراردادهای هوشمند مرتبط با صرافی‌های غیرمتمرکز مانند یونی سواپ، سوشی سواپ و وان اینچ جایگاه بعدی از حیث سهم توکن سوزی اتریوم را از آن خود کرده‌اند. همچنین بخشی از ETH‌های سوزانده شده مربوط به تراکنش‌های مرتبط با استیبل کوین‌های تتر (USDT) و یو اس دی سی (USDC) است. در نهایت، کاربران کیف پول متامسک که با استفاده از قابلیت سواپ این والت، اقدام به تبادل ارزهای دیجیتال بر بستر شبکه اتریوم می‌کنند، در جایگاه بعدی قرار دارند.

بر اساس داده‌های وبسایت Ultra Sound Money، هر دقیقه 7.67 واحد اتریوم سوزانده می‌شود و مقدار کل ETH های سوزانده شده در یک روز به صورت میانگین 11 هزار واحد است. با در نظر گرفتن نرخ فعلی، مجموع اتریوم سوزانده شده در سال به صورت میانگین 4 میلیون واحد است. از آنجا که نرخ تولید اتریوم در سال 5.4 میلیون واحد است، بنابراین همچنان تورم رمز ارز ETH مثبت بوده و مقدار توکن سوزی پایین‌تر از نرخ تولید این رمز ارز است.

البته با اجرایی شدن اتریوم 2، همه چیز تغییر خواهد کرد و شبکه از اجماع اثبات کار به اثبات سهام کوچ می‌کند؛ جایی که پاداش استیکینگ در آن بسیار کمتر از پاداش استخراج است. در نتیجه، نرخ تولید اتریوم‌های جدید کمتر از میزان توکن سوزی این رمز ارز خواهد بود و این اتفاق، منجر به ایجاد یک اکوسیستم با تورم منفی می‌شود.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: ایران کریپتوکارنسی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا