دوره رایگان کریپتو از صفر

مجموعه رویداد های ماه پیتزای کوینکس همراه با جوایز شگفت انگیز

CoinEx-Official

عضو فعال
برنامه‌نویس اهل فلوریدا به نام Laszlo Hanyecz ، 28 اردیبهشت 1389 در انجمن Bitcointalk.org گفت می‌خواهد معادل 10000 بیت‌کوین پیتزای ترجیحاً پیتزای بزرگ بخرد. لازلو 1 خرداد 1389 جزئیات معامله خریدش را به نمایش گذاشت و گفت در ازای پرداخت 10000 بیت‌کوین به مردی به نام جرکوس دو کوپن پیتزای پاپا جان خریده است. جرکوس گفت 10000 بیت‌کوین دریافتی را سال بعد به ارزش 400 دلار فروخته است که به معنای ده برابر شدن سرمایه‌اش طی یک سال است.

خرید پیتزا با بیت‌کوین اولین معامله در دنیای واقعی از طریق بیت‌کوین بود و پتانسیل بیت‌کوین به‌عنوان محیطی برای مبادله را نشان می‌داد. صنعت کریپتو 22 می هر سال این لحظه خاص را تحت عنوان روز پیتزا جشن می‌گیرد. امسال سیزدهمین روز پیتزا را در تاریخ 1 خرداد جشن خواهیم گرفت. کوینکس کمپین «ماه پیتزای کوینکس ۲۰۲۳» را به مناسبت این فستیوال منحصربه‌فرد و اهدای جوایز به کاربران جدید و قبلی به مدت یک ماه برگزار می‌کند. کوینکس امسال قصد دارد با برگزاری رویدادهای متعدد هدایای آنلاین و جوایز شگفت‌انگیز ماه می هیجان‌انگیزی را در کنار همه کاربران سپری کند.

ماه پیتزای کوینکس حاوی سه رویداد مهم است:

1. پاداش ۳۴۰ دلاری تنها با پاسخ به یک سوال ساده!

1. قوانین

کاربران میتوانند در صفحه اینستاگرام و توییتر کوینکس فارسی با پاسخ به سوال” با 7 دلار پیتزا میخرید یا بیت کوین؟” در پاداش ۳۴۰ دلاری سهیم شوند!

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد توییتر کوینکس فارسی (@CoinEx_official) دنبال کنید. و یا
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
کلیک کنید تا به اینستاگرام کوینکس فارسی وارد شوید.

2. چالش CETer و جایزه ۳۵۰ دلاری ماجراجویان کوینکسی

شرکت‌کنندگان می‌توانند با بیان داستان‌هایشان درباره CET در بخش نظرات اینستاگرام رسمی کوینکس فارسی به یک کوینکسی واقعی تبدیل شوند و یا یا اقلامی به ارزش 200 CET را در کامنت های توییتر ارسال کنند و پاداش شگفت‌انگیزی برنده شوند!

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


1. قوانین

(1) حساب‌رسمی کوینکس فارسی در توییتر (@CoinEx_Official) و اینستاگرام(CoinExfarsi_official ) را دنبال کنید؛

(2) در توییتر اقلامی به ارزش 200 CET را پست کنید و در اینستاگرام نیز میتوانید داستانی مرتبط با CET بنویسید تا در این رویداد شرکت کنید

(3) فراموش نکنید نظراتتان حاوی هشتگ ‌های #CoinExpizzamonth و #CETerChallenge باشند؛

(4) در کوینکس ثبت‌نام کنید.

لینک شرکت در رویداد (اینستاگرام) :

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
3. به سوالات مربوط به بیت کوین پاسخ بدید و برنده شوید!

کاربران طی این رویداد می‌توانند با حساب‌رسمی کوینکس در توییتر، تلگرام و اینستاگرام تعامل کنند و از جزئيات نحوه برگزاری آن آگاه شوند!

1. قوانین

(1)حساب‌رسمی کوینکس در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
(@CoinEx_Official)
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
(CoinExfarsi_official ) را فالو کنید؛

(2) عضو
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
شوید.

(3) به ۵ سوال مربوط به بیت کوین در پرسشنامه به اشتراک گذاشته شده پاسخ دهید تا برنده جوایز نفیس شوید!

مهلت شرکت :

4 الی 12 خرداد 1402رویداد « پاداش ۳۴۰ دلاری تنها با پاسخ به یک سوال ساده!» رو به پایان است. در صورت همراهی با این رویداد، تجربیاتتان را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. آن دسته از دوستانتان که اولین رویداد هدایا را از دست داده‌اند می‌توانند رویداد «چالش CETer و جایزه ۳۵۰ دلاری برای ماجراجویان کوینکسی» را که هم‌اکنون در حال برگزاری است بررسی کنند و با به اشتراک‌گذاری داستان‌هایشان درباره CET در اینستاگرام و توییتر رسمی کوینکس جوایز شگفت‌انگیز برنده شوند!

بعلاوه، رویداد « به سوالات مربوط به بیت کوین پاسخ بدید و برنده شوید!» 4 خرداد 1402 آغاز می‌شود. کاربران طی این رویداد می‌توانند با شبکه های اجتماعی کوینکس تعامل کنند و طی چند مرحله ساده جوایز شگفت‌انگیزی را کسب کنند. جدای از آن، رویداد «ماه پیتزای کوینکس» حاوی رویدادها و مزایای هیجان‌انگیز متعددی برای کاربران است. برای آگاهی از همه رویدادهای شگفت‌انگیز حساب‌ های رسمی کوینکس فارسی دنبال کنید!

کوینکس از بدو تأسیس در سال 1396 سعی در ارائه خدمات آسان‌تر، ایمن‌تر و مطمئن‌تر معاملات رمزارزها به کاربران داشته است. کوینکس با برگزاری رویدادهایی نظیر روز پیتزا قصد دارد دنیای واقعی را برای کاربران سراسر جهان به فضای کریپتو متصل کند. هدف کوینکس به‌عنوان دروازه ورود به دنیای رمزارزها کمک به افراد بیشتری برای لذت بردن از محصولات و خدمات آسان، راحت و ایمن معاملات کریپتو است. درعین‌حال، کوینکس هرگز ارائه پاداش به کاربرانش را متوقف نکرده است. اگر خواهان مزایای کاربری بیشتری هستید ماه پیتزای کوینکس را از دست ندهید!
 
دوره‌های تالاربورس
بالا