تبلیغات انجمن دیجی بیت

ماینر های بیت کوین قصد فروش ندارند!

faeze feizi

عضو شناخته شده
به گزارش زوم ارز و بنا به توییتی از مدیرعامل کریپتو کوانت آقای کی یونگ جو، ماینر های پادشاه ارز های دیجیتال یعنی ارز بیت کوین تمایلی به فروش ندارند و با توجه به داده های زنجیره ای ارائه شده، تعداد ماینر ها به تدریح در حال افزایش است و همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان همیشگی خود گزارش داد، آمریکا از چین در زمینه هش ریت (سختی شبکه) پیشی گرفت.

پیش از این تیم خبری زوم ارز برای شما گزارش داد که ماینر های چینی پس از اینکه صنعت استخراج ارز های دیجیتال در چین سرکوب و تقریباً نابود شد به ایالات متحده و چند کشور دیگر مهاجرت کرده و توانستند به سرعت سختی شبکه بیت کوین را بهبود ببخشند و علی‌رغم ریکاوری شدن هش ریت، اما ماینر ها تمایلی به فروش دارایی دیجیتال خود ندارند.

دلیل اصلی عدم فروش از سوی ماینر ها احساسات کلی بازار است که مثبت بوده و جدیدترین تحرکات رمز ارز بیت کوین است و ثبات ماینر ها می‌تواند به رفع شدن بی ثباتی بیت کوین کمک کند.

آخرین باری که ماینر های بیت کوین شروع به فروش دارایی خود کردند در ژانویه 2021 مشاهده شد و در آن زمان بیت کوین اولین جهش در روند نزولی خود را تجربه کرد و البته پس از این فروش بیت کوین افزایشی 25 درصدی را تجربه کرد و به سرعت قیمت خود را بهبود بخشید.

بیت کوین طی شبانه روز اخیر وضعیت خوبی داشته و توانسته رشد قیمتی 5.3 درصدی را تجربه کند و به همین خاطر هم اکنون در سطح قیمت 57619 دلار قرار دارد و به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، سایر ارز های دیجیتال نیز افزایش قیمت خوبی را تجربه کردند.

منبع: U.Today
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا