تبلیغات انجمن دیجی بیت

ماینرهای بیت کوین به هولد دارایی های خود ادامه می دهند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بنا به توییتی از کی یانگ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل شرکت تحلیلی کریپتوکوانت (CryptoQuant)، ماینر های ارز دیجیتال حتی پس از سرکوب عملیات استراج در سرزمین اصلی چین ، از سمت گاوی، بازار را حمایت می کنند. با توجه به داده های زنجیره ای ارائه شده ، تعدادی از ماینر ها به تدریج در حال بازیابی هستند و هیچ گونه فشار فروشی از سوی کیف پول آنها دیده نمی شود. علاوه بر آن ، ماینرهای بیت کوین در ایالات متحده منجر به بازیابی میزان هش ریت و جبران کاهش آن ناشی از اقدامات چین ، می شوند.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


بنا به گزارشات پیشین U.Today، پس از نابودی کامل صنعت ارز دیجیتال در سرزمین اصلی چین ، ماینر ها به ایالات متحده نقل مکان کرده اند و پس از آن ، رشد قابل توجهی در میزان هش ریت حاصل شده است. علاوه بر بازیابی هش ریت ، کیف پول ماینرها نیز با جریان ورود ارزهای دیجیتال ،روبرو شده است.

چرا ماینرها هولد می کنند؟
دلیل اصلی عدم وجود فشار فروش از سوی ماینر ممکن است از احساسات کلی بازار و روند اخیر بیت کوین نشات بگیرد. جهش در شاخص موقعیت ماینرها با حرکات مقاوم و بی ثبات بیت کوین در ارتباط است.
آخرین فشار فروش شدید در بازار ارز دیجیتال در ژانویه 2021(دی 1399) به موجب رفتار ماینر ها به وقوع پیوست. پس از فروش یکجا وارزان آن ، BTC به میزان 25 درصد افزایش یافت و در فوریه(بهمن 1399) تنها توانست تا قیمت پیشین خود بازیابی شود.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا