تبلیغات انجمن دیجی بیت

مارک کوبان: اتریوم از بیشترین سود در حوزه سرمایه گذاری ارزدیجیتال، برخوردار است

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بنا به اعلام مارک کوبان ، سرمایه گذار میلیاردر ،علیرغم اینکه بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری رشد قابل توجهی را به ثبت رسانده اند ، اما همه کوین ها و دارایی های دیجیتال برابر و یکسان نیستند.
وقتی از وی سوال شد که چه رمزارزهایی را برای مبتدیان ویا سرمایه گذاران جدید در این حوزه پیشنهاد می کند، آقای کوبان در زمینه بسیاری از محبوب ترین رمزارزها خودش شرح داد.
“به نظر من به عنوان یک سرمایه گذاری ، اتریوم بیشترین سود را برخوردار است و بیت کوین نیز بهتر از طلا است.”
برای آشنایی با ارز های دیجیتال و اینکه چگونه جوامع ثروتمند در این حوزه می توانند بر بازارها تأثیر بگذارند ، آقای کوبان میم کوین ، دوج کوین را پیشنهاد می کند. در اوایل امسال ، دوج کوین یکی از 10 رمزارز برتر بازار از نظر ارزش بازاری، بود و بیشتر تحت تاثیر حامیان و جامعه خود قرار گرفته است.
مالک تیم دالاس ماوریکس ، دوج کوین را “سرگرم کننده” خواند.
با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید ، کارشناسان مالی به طور کلی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را خطرناک ، ناپایدار و سفته گری می دانند و توصیه می کنند که تنها مقایری که حاضر به از دست دادن آنها هستید، را در این بازار سرمایه گذاری کنید.
آقای کوبان خودش یک مجموعه ارز دیجیتال گسترده را در اختیار دارد که شامل بیت کوین ، اتریوم ، دوج کوین و دیگر آلت کوین ها است.علاوه بر آنها ، سبد سرمایه گذاری وی در این عرصه همچنین شامل توکن های غیر مثلی(NFT) و بسیاری از شرکت های بلاک چین نیز است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا