تبلیغات انجمن دیجی بیت

لارک دیویس به Polkadot، بله می گوید

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
تحلیلگر و معامله گر ارزهای رمزنگاری شده، لارک دیویس (Lark Davis)، به تازگی اشاره کرده است که او همیشه آماده استفاده از پولکادات(DOT)، در هر زمان است. امروز، وی بیانیه خود را در پاسخ به این سؤال که آیا دوست دارد از DOT برای پروژه های دیفای (DeFi) خود در شبکه Ethereum استفاده کند یا خیر، اظهار داشت.
او گفت،
“بله، وقتی DOT راه اندازی شود، از آن استفاده خواهم کرد. “
دیویس قبل از اعتراف به استفاده از Polkadot، ابتدا توییت کرد که امروز بسیاری از کارهای مرتبط با DeFi را تحت بلاک چین اتریوم انجام داده است و به همین دلیل، “او واقعاً مستحق یک نوشیدنی خنک، برای پرداخت هزینه های زیاد gas در این رویداد است.”
در حقیقت، توییت Polkadot دیویس، توجه کاربران رمزارز توییتر را به شدت جلب کرد. این باعث شد بسیاری از افراد با هیجان بیشتری نسبت به گذشته واکنش نشان دهند. علاوه بر واکنش ها، دیگران حتی فراتر رفتند و گفتند که آنها تا حد زیادی دیویس را دوست دارند.
در واقع، به نظر می رسد عشق دیویس به رمزارزها، هر روز بیشتر می شود. علاوه بر این، این یک احساس مثبت و طنین انداز منحصر به فرد، به کل دنیای مالی دیجیتال می دهد. حتی بیشتر اینکه، بسیاری معتقدند که توییت دیویس می تواند بر قیمت Polkadot تأثیر مثبت بگذارد.
علاوه بر این، انتخاب پولکادات به جای دیگر رمزارز های بزرگ در بازار، باعث تعجب جامعه رمزارزها شده است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا