تبلیغات انجمن دیجی بیت

قیمت رمزارز CELR بیش از 23 درصد افزایش یافت

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
دنیای ارزهای رمزنگاری شده همچنان سرمایه گذاران خود را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا در ماه های گذشته به آرامی اما مطمئنا از موقعیت نزولی خود خارج شده است. در حقیقت، کل ارزش بازار رمزارزها اکنون بیش از 2.4 تریلیون دلار است، با نرخ رشد مثبت 1 درصد در 24 ساعت گذشته. البته این امر بدون کمک دارایی های رمزنگاری در فضای رمزارزها امکان پذیر نخواهد بود.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


شبکه سلر (CELR) یکی از دارایی های مجازی در فضای رمزنگاری است که به این روند صعودی بازار کمک می کند. به طور دقیق، CELR توانست افزایش قیمت بیش از 23 درصد را در 24 ساعت گذشته ثبت کند. این باعث می شود قیمت این رمزارز در مدت یک روز از 0.13 دلار به تقریبا 0.19 دلار افزایش یابد. به راستی، این عملکرد شبکه CELR توجه سرمایه گذاران در حوزه رمزنگاری را به خود جلب می کند.
در زمان نگارش این مقاله، این رمزارز با قیمت صعودی 0.16 دلار در هر واحد با حجم معاملات 24 ساعته تقریبا 700 میلیون دلاری معامله می شود.
در همین حال، با افزایش قیمت رمزارزهایی مانند CELR، بیت کوین همچنان بر بازار رمزارزها غالب است. جالب اینجاست که بیت کوین موقعیت خود را بالاتر از قیمت صعودی 54 هزار دلار حفظ می کند. در صورت ادامه این روند صعودی، بیت کوین می تواند موقعیت خود را در بالای 60 هزار دلار بازیابی کند. اما مطمئنا این رویداد در صورتی امکان پذیر خواهد بود که بازار صعودی باشد و سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بیت کوین ادامه دهند.

 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا