دوره رایگان کریپتو از صفر

قیمت رله قدرت

رله قدرت چیست؟ رله قدرت نام دیگر رله های آمپر بالا می باشد. در این نوع رله جریان بالا وجود دارد و به همین دلیل به آن رله قدرت گفته می شود.
از جمله مهم ترین دلایل استفاده از رله قدرت، محافظت از سیستم هایی است که ممکن است در آن ها اتصال کوتاه یا جریان اضافی به وجود بیاید. کاربرد رله قدرت کاربرد رله قدرت برای دستگاه هایی است که نیاز به برق مصرفی بالایی دارند؛ زیرا وظیفه کنترل برق ورودی را بر عهده داشته و به صورت اتوماتیک می تواند جریان را قطع و وصل نماید. کاربرد های این رله شامل موارد زیر می شود:

1- حفاظت از تجهیزات: در این حالت از رله برای حفاظت از تجهیزاتی مانند ترانسفورماتورها، موتورها، ژنراتورها و...استفاده می شوند.

2- کنترل و مدیریت: در سیستم های برق صنعتی، از این محصول برای کنترل و مدیریت سیستم استفاده می شود.

3- تعمیر و نگهداری: در این حالت اگر دستگاهی نیاز به تعمیر داشته باشد، تشخیص داده می شود.


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

برندهای رله قدرت رله های OMRON این برند برای کشور ژاپن است و علاوه بر رله در تولید انواع قطعات الکترونیکی فعالیت دارد. از جمله برندهای با کیفیت محسوب میشود و از جمله معروف ترین مدل های این برند، سری G2R می باشد که یک رله شیشه ای است.

رله های NHG NHG یک برند چینی بوده و قسمت زیادی از بازار ایران را دربرگرفته است. از جمله معروف ترین مدل این برند نیز می توان به رله های سفید رنگ کولری NT90 اشاره کرد. رله های فیندر برند فیندر از جمله مطرح ترین برندها می باشد که می توانید در این برند تیپ های Mk2p و mk3p و کدهای 6012 و 6013 را بیابید. در صورتی که قصد خرید رله را دارید می توانید قبل از خرید از مشاوره تخصصی کارشناسان ما استفاده نمایید.
منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا