دوره رایگان کریپتو از صفر

فراموشی رمز پادا

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

فراموشی رمز عبور پادا، یکی از مشکلاتی است که اکثر دانش آموزان با آن مواجه می شوند. ورود به سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان (پادا) از طریق نام کاربری و کلمه عبور امکان پذیر است. پادا که مخفف عبارت سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان می باشد، جهت مشاهده و دریافت کارنامه دانش آموزان راه اندازی شده است. دانش آموزان و والدین برای ورود به پادا باید به آدرس اینترنتی pada.medu مراجعه نمایند.

آن دسته از دانش آموزانی که به دلیل فراموشی رمز عبور نمی توانند از امکانات سامانه پادا استفاده کنند، باید طی مراحلی برای بازیابی رمز عبور از طریق سایت مذکور اقدام کنند.

سامانه پادا دانش آموزی توسط سازمان آموزش و پرورش با هدف الکترونیک شدن فعالیت مدارس و کاهش مراجعات حضوری ایجاد شده است. در سایت پادا برای معلمان، مدیران و دانش آموزان امکان دسترسی وجود دارد و و ورود به این سامانه از طریق نام کاربری و کلمه عبوری که به هر فرد تخصیص داده شده، امکان پذیر خواهد بود.

دانش آموزان چنانچه رمز عبور خود را فراموش کنند، امکان دسترسی به این سامانه را نخواهند داشت و جهت ثبت نام در مدرسه یا دریافت کارنامه با مشکل مواجه خواهند شد. از این رو باید هرچه سریع تر اطلاعات خود را بازیابی کنند. چنانچه رمز خود را فراموش کرده اید، شرایط بازیابی رمز از سوی سازمان آموزش و پرورش فراهم شده است. در ادامه بیشتر به نحوه بازیابی مستقیم کد امنیتی سامانه پادا خواهیم پرداخت.
منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
 
دوره‌های تالاربورس
بالا