دوره رایگان کریپتو از صفر

غول مالی بلک‌راک بیت کوین را به نفع ریپل کنار می‌گذارد؛ شایعه یا واقعیت؟!

  • نویسنده موضوع امیر موسوی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
اخیراً شایعه‌ای در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) منتشر شده مبنی بر اینکه بلک‌راک، بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی جهان با بیش از ۹ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، ممکن است استراتژی ارز دیجیتال خود را از بیت کوین (BTC) به ریپل (XRP) تغییر دهد. با این حال، بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌دهند که این شایعه فاقد منبع معتبر بوده و هیجان در جامعه ریپل بی‌جا بوده است.
به نظر می‌رسد منشأ این شایعات، توییتی از یک حساب خبری جعلی به نام WallStreetBulls باشد که در مورد تغییر اعتماد این سازمان به سمت دارایی‌های دیجیتال پایدارتر و کارآمدتر، گمانه‌زنی می‌‌کرد. این موضوع با روایتی در وبسایت Investing.com تشدید شد که ادعا می‌کرد بلک‌راک در حال ارزیابی مجدد موضع خود در مورد بیت کوین به نفع ریپل است، اما برای آن هیچ منبعی را ذکر نکرده بود.

این ادعاها توسط حساب‌های برجسته در جامعه ریپل هم دست به دست شد و به آتش حدس و گمان‌ها دامن زد. با وجود این، برخی از اعضای جامعه کریپتو، مانند میسون ورسلوئیس، خواستار احتیاط شده‌اند و از سرمایه‌گذاران می‌خواهند «تا زمانی که شواهد محکمی را مشاهده نکرده‌اند، چیزی را باور نکنند.» درست است که بلک‌راک گام‌های بزرگی به سمت بازار ارزهای دیجیتال برداشته، اما هیچ مدرک محکمی وجود ندارد که نشان دهد تمرکز خود را از بیت‌ کوین به ریپل تغییر داده است.
همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز گزارش شد، این غول مالی در واقع درخواستی برای یک صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین ارائه کرده که در انتظار پاسخ کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است. لری فینک، مدیرعامل بلک راک نیز پتانسیل صنعت کریپتو برای «انقلابی کردن امور مالی» را تأیید کرده است، که بسیار با موضع قبلی او فاصله دارد. با این حال، همه این حرکات نشان‌دهنده علاقه گسترده به دارایی‌های دیجیتال، به جای تمرکز خاص بر روی هر یک از ارزهای دیجیتال است.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا