تبلیغات انجمن دیجی بیت

علیرغم حمایت رسانه های اجتماعی از شیبا اینو، معامله گران به موجب رنج زنی مداوم آن ،از این میم کوین خارج می شوند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بر اساس داده های زنجیره ای پلتفرم سنتیمنت (Santiment) ، حجم اجتماعی و احساسات کلی نسبت به شیبا اینو فوق العاده بسیار بالا و مثبت است ، اما داده های مالی حاکی از آن است که ممکن است دیگر، رشد بزرگی در انتظار این میم کوین نباشد.
با رسیدن معیارهای اجتماعی به سقف خود، داده های بازار در رابطه با SHIB هیچ نشانه ای از رشد مداوم آن نشان نمی دهد. حجم معاملات این میم کوین امروز در بایننس به 11 تریلیون توکن رسیده است ، در حالی که هفته گذشته که حجم معاملات آن ، نزدیک 200 تریلیون توکن بود.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

از سوی دیگر ، حجم مثبت اجتماعی دیگری حاکی از آن است که معامله گران و سرمایه گذاران هنوز به آینده و پتانسیل این توکن علاقه مند هستند اما هنوز آماده حمایت از آن با کیف پول های خود نیستند. از نظر محبوبیت در رسانه های اجتماعی ، منشن های شیبا اینو در توییتر از بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین پیش گرفته است.
بنا به گزارشات پیشین U.today ، نهنگ ها در حال خرید این میم کوین هستند و نسبت به رشد قیمت آن ، اطمینان دارند.. به همین دلیل ، ممکن است هر گونه فشار خرید حجیمی همانند میزانی که در 11 اکتبر (19 مهر) شاهد آن بودیم ، صورت بگیرد.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا