تبلیغات انجمن دیجی بیت

علت رشد ۲۵ درصدی پولکادات!

  • نویسنده موضوع نگار پورجواد
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
در اوایل پاییز سال 2021، ارزهای دیجیتال کاردانو و سولانا، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده و برای گفتن جایگاه فعلی اتریوم در میان ارزهای دیجیتال، تلاش زیادی کردند. اما حالا به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال DOT Polkadot، کنترل بازی را به دست گرفته و به رقابت با اتریوم می‌رود.

قیمت ارز دیجیتال DOT، امروز افزایش 25 درصدی داشته و بعد از رشد 36 درصدی هفته گذشته، قیمت آن حالا به 42 دلار رسیده است. به نظر می‌رسد که این افزایش قیمت، بی‌ارتباط با خبر راه‌اندازی پروژه‌ای به نام «پاراچین» نیست؛ خبری که بعد از 5 سال توسعه شرکت Parity Technologies (تیم مهندسی پشت Polkadot) اعلام شد.

پاراچین (Parachains) در واقع بلاک‌چین‌های محلی هستند که در کنار بلاک‌چین اصلی، برای افزایش امنیت و اعتبارسنجی تراکنش‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرند. توکن DOT رمزارز اختصاصی است که به صاحبان خود حق رأی داده و برای افزایش امنیت شبکه، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیتر ماوریک، سرپرست امور عمومی فناوری های برابر، بیان کرده است:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

پیش از برای رفع مشکلات مربوط به بلاک‌چین، از فناوری‌های لایه 2، مانند شبکه لایتینگ برای بیت‌کوین و Polygon برای اتریوم استفاده شده بود. فناوری‌هایی که با جداکردن بخشی از تراکنش‌ها از بلاک‌چین اصلی، سرعت شبکه را تا حدودی بهبود داده و مقیاس‌پذیری را بهتر کرده‌اند.
اما Polkadot از فناوری لایه صفر استفاده می‌کند؛ فناوری که با ترکیب چند بلاک‌چین، عملکرد و کارایی شبکه را بهبود می‌بخشد. Polkadot حاصل همکاری و ایده‌پردازی Gavin Wood و Robert Habermeier بنیان‌گذار Ethereum است که هر دو نقش کلیدی را در توسعه Parity ایفا می‌کنند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا