دوره رایگان کریپتو از صفر

طرفداران صندوق‌ ETF اتریوم بیشتر شدند! یک شرکت بزرگ دیگر درخواست داد!

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
شرکت فیدلیتی (Fidelity) با مدیریت دارایی‌ به ارزش ۴.۵ تریلیون دلار، تنها چند روز پس از ثبت درخواست شرکت بلاک راک (BlackRock) برای صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اسپات اتریوم به نام iShares Ethereum Trust، درخواستی را برای ایجاد یک ETF اتریوم ارائه کرد.

شرکت فیدلیتی قصد دارد که ETF اتریوم فیدلیتی را در بورس Cboe BZX لیست کند. در صورت تأیید درخواست فیدلیتی، این امکان برای سرمایه‌گذاران خرده فروش آمریکایی فراهم می‌شود که با ریسک کمتری به اتریوم دسترسی پیدا کنند.

این درخواست بر فقدان گزینه‌های تنظیم‌شده برای سرمایه‌گذاران آمریکایی تأکید می‌کند و به ریسک طرف مقابل و عدم اطمینان قانونی در روش‌های موجود اشاره دارد.

شرکت فیدلیتی استدلال می‌کند که یک ETF اتریوم می‌تواند در مواردی مانند صرافی ورشکسته FTX، سلیوس نتورک (Celsius Network) و پلتفرم وامی‌دهی BlockFi که زیان‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران وارد کردند، ضرر و زیان را تا حد قابل‌توجهی کاهش دهد.

این درخواست فیدلیتی پس از تشکیل پرونده اخیر بلک راک برای iShares Ethereum Trust صورت می‌گیرد و فیدلیتی را به هفتمین شرکتی تبدیل می‌کند که برای ETF اتریوم اقدام می‌کند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا