دوره رایگان کریپتو از صفر

طرح جالب شرکت سونی با کمک توکن‌های NFT!

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
اینترنت به نوازندگان موسیقی امکان ارتباط مستقیم با طرفداران خود را داده است و هنرمندان دیگر نیازی به شرکت‌های ضبط موسیقی ندارند تا کارهای خود را به آنها بسپارند. شرکت Sony هم قصد دارد در این مسیر حرکت کند.
طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال ارسال یک درخواست علامت تجاری برای لوگوی Columbia Records است و قصد دارد از آن برای رسانه‌های تحت حمایت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، تولید موسیقی و پادکست، مدیریت هنرمندان و خدمات توزیع موسیقی، استفاده کند.
این حرکت به Sony Music اجازه می‌دهد تا از بازار رو به رشد NFTها استفاده کرده و فرصت‌های بیشتری را برای هنرمندان خود فراهم کند تا با طرفداران ارتباط برقرار کنند و راه‌های جدیدی برای کسب درآمد از آثار خود داشته باشند. با استفاده از این برنامه علامت تجاری، Sony Music خود را به عنوان یک رهبر تحول دیجیتال در صنعت موسیقی معرفی می‌کند.
موسیقی‌دانان همیشه در مورد حق امتیاز شکایت دارند و ایجاد توکن‌های NFT راه جدیدی را برای هنرمندان ارائه می‌دهد تا از کار خود درآمد کسب کرده و با طرفداران ارتباط برقرار کنند. استفاده از NFT، روش جدیدی برای هنرمندان است که بتوانند به طور عادلانه برای کار خود دستمزد دریافت کنند. Sony Music اکنون رهبری این حرکت را بر عهده دارد.
این شرکت نشان داد که آنها متعهد به تکامل با زمانه هستند و به هنرمندان خود بهترین بستر ممکن را برای موفقیت می‌دهند. هنرمندان اکنون آزمایش NFTها را آغاز کرده‌اند. با حمایت این شرکت بزرگ، می‌توانیم شاهد دوران جدیدی از تعامل هنرمندان و طرفداران آنها باشیم.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 

سانازجون

عضو جدید دیجی‌بیت
بسیار جالب اند ان اف تی ها من اطلاعات زیادی در مورد nft ندارم فقط کمی توی سایت های خارجی مثل zcoino و tradingviwe چند تا سایت داخلی راجبش خوندم و برام جالب بودن
 
دوره‌های تالاربورس
بالا