دوره رایگان کریپتو از صفر

صرافی سرمایکس اعلام کرد / اضافه‌شدن هر هفته دو ارز جدید به بازار معامله حرفه‌ای

  • نویسنده موضوع راه پرداخت
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


صرافی ارز دیجیتال سرمایکس، بازار معامله حرفه‌ای (P2P) خود را راه‌اندازی کرده است و به مناسبت ارائه این سرویس جدید، کارمزد معاملات ارز دیجیتال در پلتفرم سرمایکس تا ۲۹ آبان صفر است و هر هفته دو ارز جدید را برای معامله، به بازار خود اضافه خواهد کرد.

در حال حاضر، شش رمزارز مطرح دنیا یعنی بیت‌کوین، اتریوم، تتر، دوج‌کوین، شیبا اینو و ترون در این بازار قابل‌معامله است. سرمایکس هر هفته دو ارز جدید را برای معامله، به بازار خود اضافه خواهد کرد که این شش جفت‌ارز در بازار تومانی و تتری قابل‌معامله هستند. همچنین، توکن‌های جدید را هم می‌توانید در هر دو بازار ترید کنید.

تیم توسعه صرافی در نظر دارد بنابه‌درخواست کاربران، مراحل اضافه‌کردن توکن‌های جدید را به‌صورت هفتگی انجام دهد. سرمایکس می‌خواهد به‌زودی به یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی از نظر تعداد رمزارزهای قابل‌معامله تبدیل شود، روند اضافه‌کردن دو جفت‌ارز به‌صورت هفتگی را اجرا می‌کند.

کاربران
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
در آینده بسیار نزدیک قادر خواهند بود که اکثر توکن‌های موجود در بستر OTC این صرافی را در بازار حرفه‌ای با کاربران دیگر معامله کنند.

سرمایکس (ارزجو) یکی از صرافی‌های
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
در ایران است که بیش از شش سال از فعالیت آن می‌گذرد که در حال حاضر شما می‌توانید بیش از ۷۰۰ ارز دیجیتال را بر بستر OTC این صرافی معامله کنید. کاربران می‌توانند با ثبت‌نام در صرافی سرمایکس، علاوه‌ بر استفاده از بستر معاملات آنی، از امکان معامله حرفه‌ای نیز بهره‌مند شوند.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا