دوره رایگان کریپتو از صفر

صرافی رمزارزی هات‌بیت به کار خود پایان داد! تکلیف وجوه کاربران چه می‌شود؟

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
صرافی رمزارزی هات‌بیت (Hotbit) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از تاریخ ۲۲ می، فعالیت خود را متوقف می‌کند. این صرافی از کاربران خود خواسته که تا قبل از ۲۱ ژوئن، ساعت ۰۴:۰۰ UTC، وجوه خود را برداشت کنند.
به گزارش رمزارز نیوز و بر اساس اطلاعیه هات‌بیت، این صرافی اعلام کرده که شرایط عملیاتی آن از زمانی که تحقیقات در مورد یکی از اعضای سابق تیمش در آگوست ۲۰۲۲ آغاز شد، بدتر شده است. به گفته هات‌بیت، در نتیجه این تحقیقات، این صرافی مجبور شد تا هفته‌ها تجارت خود را متوقف کند.
علاوه بر این، به گفته هات‌بیت، سقوط صرافی FTX و بحران‌ بانکی اخیر، از دلایل بدتر شدن جریان نقدی آن بوده است. تیم هات‌بیت گفته که این حوادث، منجر به خروج مداوم وجوه از صرافی‌های متمرکز شده است.

تیم هات‌بیت همچنین معتقد است که صرافی‌های متمرکز به طور فزاینده‌ای دست و پا گیر می‌شوند و بعید است که ترندهای بلندمدت را برآورده کنند. این صرافی گفته که تنها راه‌حل، غیرمتمرکزتر شدن یا پذیرش مقررات است.
یکی دیگر از دلایل تعطیلی صرافی هات‌بیت، حملات سایبری مکرر و بهره‌برداری از نقص‌های پروژه توسط مهاجمان، عنوان شده است.
به دنبال انتشار این خبر، تعدادی از اعضای جامعه گزارش دادند که قادر به برداشت وجوه خود از صرافی هات‌بیت نیستند و بیان داشتند که وقتی گزینه برداشت غیرفعال شده است، چگونه برداشت کنیم؟ لطفا گزینه برداشت را فعال کنید. برخی دیگر نیز در مورد لینک‌های فیشینگی که وانمود می‌کنند صرافی رسمی هات‌بیت هستند، به کاربران هشدار داده‌اند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا