دوره رایگان کریپتو از صفر

صرافی تترلند اطلاعیه‌ای‌ در خصوص شفاف‌سازی سرویس جدید کیف پول تومانی منتشر کرد / عدم تلاش برای جذب سرمایه در هفته‌شمار

  • نویسنده موضوع زهرا قربانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


مدتی است که صرافی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
باهدف حمایت از کاربران، طرحی را با نام «هفته‌شمار» راه‌اندازی کرده است که کاربران می‌توانند با پذیرفتن قرارداد الکترونیک، این اجازه را به تترلند بدهند تا مبلغ انباشت‌شده‌ آنان در کیف پول تومانی را در حساب پس‌انداز کوتاه‌مدت با سود مشخص منتقل کند. همان‌گونه که در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
ذکر شده است، به‌صورت پیش‌فرض موجودی کاربران تترلند در حساب‌های قرض‌الحسنه شرکت سکوی تبادل فردا نگه‌داری شده و نزد این مجموعه امانت است.

این حساب در بانک‌های معتبر افتتاح شده است و به‌صورت تجمیعی مبالغ این دسته از کاربران به آن حساب منتقل و سود بانکی وجوه یاد‌شده به کاربر تخصیص داده می‌شود. تترلند به‌عنوان امین دارایی کاربران، هیچ‌گونه استفاده‌ مالی یا اعتباری از آن نبرده و اساساً تترلند هیچ سودی خلق نمی‌کند و منشأ آن سپرده‌ پس‌انداز کوتاه‌مدت است که در صفحه‌ مرتبط با معرفی سرویس نیز به آن اشاره شده است. کاربران می‌توانند طبق قوانین مندرج، در هر زمان این طرح را متوقف کنند.

نکته‌ مهم دیگر اینکه در این طرح، هیچ‌گونه طرح تشویقی برای جذب سرمایه‌ کاربران ذکر نشده است و صرفاً از محل وجوه موجود در کیف پول کاربران و پس از پذیرفتن قرارداد الکترونیک و با اجازه آنان، سودی برابر با سپرده‌ سرمایه‌گذاری از همان محل به این دسته از کاربران تخصیص داده می‌شود. بنابراین در این طرح تترلند به‌هیچ‌عنوان سرمایه‌ای را از کاربران جذب نمی‌کند.

از منظر حقوقی، فرایند واریز وجوه کاربران در حساب بانکی متمرکز برای بهره‌مندی خود کاربر از سود بانکی، نشان‌دهنده‌ نقش تسهیلگری تترلند در قاموس امین و حافظ منافع کاربران است که با اذن و اراده‌ آنان و منطبق بر اصول مسلم حقوقی مانند «اصل اباحه» و «اصل آزادی» قراردادها صورت می‌گیرد و متجلی دغدغه‌ جدی تترلند در پشتیبانی تمام‌و‌کمال از کاربران خود است.

این موضوع مهم با ایجاد شفافیت به‌وسیله‌ نهاد ناظر، می‌تواند در جهت حفظ منافع کاربران سکوهای تبادل رمز‌ارزی باشد و از هر‌گونه سوءاستفاده احتمالی مجموعه‌های مشابه جلوگیری کند.

در پایان، مجموعه‌ تترلند ضمن اعلام آمادگی به‌منظور تنویر اذهان عمومی و ارائه‌ مستندات در این زمینه، از این موضوع کاملاً استقبال می‌کند که رگولاتور یا به‌طور‌کلی هر نهاد قانونی متولی نظارت بخواهد بر فعالیت‌های این مجموعه نظارت یا جلساتی برگزار کند.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا