دوره رایگان کریپتو از صفر

صرافی اوکی‌اکس به هنگ کنگ رفت!

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
صرافی اوکی‌اکس می‌خواهد با تبعیت از قوانین دولت‌ها و نهادهای قانونی، سرویس‌هایش را در نقاط مختلف جهان گسترش دهد. از این رو، صرافی OKX اعلام کرد که ارائه خدمات در هنگ کنگ را آغاز کرده است. در ابتدای این مسیر، بستر تبادل رمزارزهای BTC، ETH ،ADA ،MATIC ،SOL ،DOT ،UNI ،LINK ،SAND ،LTC ،AVAX ،AXS ،ATOM ،XLM ،USDT و USDC برای کاربران هنگ کنگی فراهم خواهد شد. کاربران می‌توانند این توکن‌ها را با استفاده از دلار هنگ کنگ (HKD)، به صورت همتا به همتا (P2P) یا از طریق شبکه‌های پرداختی جهانی مثل ویزا (Visa)، مستر کارت (Mastercard) یا اپل‌پی (ApplePay) خریداری کنند.
صرافی اوکی‌اکس خدماتش را مطابق با سیستم نظارتی جدید دولت هنگ کنک ارائه می‌کند. همچنین OKX یک دفتر محلی در این کشور افتتاح خواهد کرد. در طول یک سال گذشته، این صرافی مشهور فرآیندها و سیستم‌های کنترل و نظارت خودش را تقویت کرده تا بتواند به کاربران بیشتری سرویس ارائه دهد.

کشور هنگ کنگ در راه تبدیل شدن به یکی از مهم‌ترین مراکز رسمی بازار رمزارزها گام برمی‌دارد. به همین دلیل صرافی اوکی‌اکس همکاری‌های گسترده‌ای را با مقالات دولتی این کشور آسیایی آغاز کرده است تا راهکارهایی برای جلوگیری از پولشویی و فساد مالی و تأمین امنیت کاربران پیدا کند.
لنیکس لای (Lennix Lai)، مدیر ارشد بازرگانی بین‌الملل صرافی OKX، با اشاره به تعهد این شرکت برای ارائه پلتفرمی امن و کاربرپسند برای تجارت جهانی رمزارزها، اعلام کرد که همکاری‌های نزدیک و تعاملات گسترده با دولت‌ها و نهادهای قانون‌گذار برای فعالیت بر طبق قوانین جدید تصویب‌شده برای VASP‌ها، ادامه دارد. VASP‌ها مؤسسات مالی و پلتفرم‌های فعال در حوزه تبادلات جهانی ارزهای دیجیتال هستند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
.می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا