دوره رایگان کریپتو از صفر

شیبا اینو (SHIB)

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی
⭕️ طبق داده های IntoTheBlock ، تراکنش های بزرگ شیبا اینو در 24 ساعت گذشته نزدیک به 68 درصد افزایش یافته است.

📌 اوج تراکنش‌های بزرگ معمولاً با افزایش فعالیت بازیگران نهادی یا نهنگ‌هایی که در حال خرید یا فروش هستند، مرتبط است. در این تراکنش‌ها بیش از 100000 دلار انتقال یافته است.
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
هزینه حدوداً ۶ میلیون دلاری دو نهنگ اتریوم برای خرید شیبا اینو

به گزارش وب‌سایت تحلیلی ویل استاتس، دو نهنگ بزرگ اتریوم در مجموع بیش از ۳۷۲.۴ میلیارد واحد شیبا اینو را به ارزشی بالغ‌بر ۵.۸ میلیون دلار خریداری کرده‌اند. این خریدها در حالی انجام شد که بهای این میم کوین دچار افت شده بود. ویل استاتس همچنین افزود شیبا اینو با سبقت گرفتن از توکن FTT هم‌اینک سنگین‌ترین دارایی نهنگ‌های بزرگ اتریوم محسوب می‌شود. گفتنی است از ابتدای ماه مه (اردیبهشت) تاکنون بیش از ۷٬۰۰۰ آدرس جدید به جمع هولدرهای شیبا اینو اضافه شده است. / منبع

@arzdigitalb
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
استیبل کوین شیبا اینو به راه‌اندازی خود نزدیک شده است

بر اساس بیانیه منتشرشده در وبلاگ رسمی شیبا اینو، مؤلفه‌های مالی اصلی این میم کوین یعنی شیباریوم (Shibarium)، «SHI» و «SHIBFE» در حال توسعه هستند و به تکمیل خود نزدیک شده‌اند. با این حال، شایتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده ارشد شیبا اینو از اعلام تاریخ دقیق تکمیل این فناوری‌ها خودداری کرده است. با این حال وی انتظار دارد یک یا چند مورد از این فناوری‌ها پیش از پایان تابستان یا اوایل پاییز رونمایی شوند. گفتنی است که «SHI» همان استیبل کوین شیبا اینو است. / منبع

@arzdigitalb
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
تراکنش نهنگ‌های شیبا اینو ۶۸ درصد افزایش یافت

براساس داده‌های IntoTheBlock، تعداد تراکنش‌های بزرگ شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر تا ۶۸ درصد افزایش یافته است. افزایش تراکنش‌های بزرگ معمولاً با افزایش فعالیت از سوی بازیگران سازمانی یا نهنگ‌‌ها مرتبط است؛ زیرا به تراکنش‌های بالای ۱۰۰ هزار دلار اصطلاح تراکنش بزرگ اطلاق می‌شود.
ویل استاتس نیز می‌گوید با هجوم نهنگ‌ها برای خرید شیبا اینو در کف قیمتی ۰.۰۰۰۰۱۳ دلاری در تاریخ ۹ مه (۱۹ اردیبهشت)، این توکن روز بعد با بازگشت قیمت مواجه شد. اتفاقی که موجب شد تا شیبا اینو به رتبه هشتم بیشترین دارایی خریداری شده توسط ۵۰۰ نهنگ برتر اتریوم تبدیل شود. / منبع

@arzdigitalb
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی

رسیدن به نقاط عطف جدید برای شیبا اینو!​


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

حساب رسمی توئیتر ارز دیجیتال شیبا اینو(Shiba Inu) به 3.3 میلیون دنبال کننده رسیده است و نقطه عطف جدیدی را رقم می زند. برای مقایسه، میم کوین رقیب، دوج کوین (Dogecoin) نیز 3.3 میلیون دنبال کننده توئیتر دارد. شیبا اینو در ماه های اخیر رشد خوبی را ثبت کرده است و از فوریه(بهمن) تا کنون، نزدیک به 600000 دنبال کننده اضافه کرده است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


از آغاز ماه می(اردیبهشت)، شیبا اینو هزاران هولدر جدید به دست آورده است. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شیبااینو آرت (Shibainuart)، تعداد کل دارندگان SHIB به 1,169,694 افزایش یافته است.
در پایان ماه آوریل(اوایل اردیبهشت)، این تعداد به 1,139,997 رسید. افزایش تعداد دارندگان ممکن است نشان دهنده علاقه بلندمدت به یک دارایی باشد. در همین حال، برترین صرافی ارزهای دیجیتال در خاورمیانه، رین (Rain)، تصمیم گرفت که سرانجام پس از ماه ها، معاملات Shiba Inu را به فهرست خود اضافه و راه‌اندازی کند. همچنین StealthEX، یک پلتفرم معاملاتی غیر مالکیتی، اعلام کرده است که اکنون از دوج کیلر (LEASH) پشتیبانی می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا LEASH را با بیش از 400 دارایی رمزنگاری در این پلتفرم، مبادله کنند.
کوینبیس (Coinbase)، بایننس (Binance)، کوکوین (Kucoin)، هیوبی (Huobi)، ویجر (Voyager)، کریپتو دات کام (Crypto.com) و کراکن (Kraken) از جمله صرافی‌های رمزنگاری متعددی هستند که قبلاً SHIB را فهرست کرده‌اند. در ماه آوریل(فروردین)، SHIB به پلتفرم رابین هود (Robinhood) راه پیدا کرد تا طرفداران شیبا اینو را به هیجان آورد.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


طبق گزارش ویل استیتز (WhaleStats)، در ساعات اخیر، نهنگ BlueWhale0073 اتریوم(ETH) در رتبه 284 در WhaleStats، تعداد 109,842,128,610 شیبا اینو به ارزش 1,408,176 دلار خریداری کرد. پیش از این، این نهنگ برتر 455,957,607,129 شیبا اینو به ارزش 4,933,461 دلار به دست آورد.
در زمان انتشار این مطلب، SHIB پس از صعود به 0.000014 دلار در 13 می(23 اردیبهشت)، 0.000011 دلار معامله شد.
پذیرش SHIB رشد می کند
Shiba Inu و سایر ارزهای دیجیتال اکنون توسط یک شرکت کارگزاری محصول، انفرنچایز (Unfranchise)، از طریق بیت پی (BitPay) پذیرفته می شوند. همانطور که قبلاً ذکر شده است، Shiba Inu توسط فروشگاه جواهرات Continental Diamond مستقر در سنت لوئیس پارک نیز به عنوان روش پرداخت پذیرفته می شود.
در اواخر سال 2021 (پاییز 1400)، BitPay رسماً پشتیبانی از Shiba Inu را اعلام کرد و به SHIB اجازه داد تا توسط صدها تریدر BitPay که Shiba Inu را می‌پذیرند، استفاده شود. همچنین گوچی(Gucci)، یک خانه مد مشهور، اخیراً اعلام کرد که خرید Shiba Inu و سایر ارزهای دیجیتال را در فروشگاه‌های منتخب آمریکای شمالی آغاز خواهد کرد.


منبع: u.today
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی

سوزاندن تعداد یک میلیارد شیبا اینو در 48 ساعت گذشته!​


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شیب برن (shibburn@)، در 48 ساعت گذشته، ارتش بزرگ شیبا اینو (SHIB) تقریباً یک میلیارد رمزارز شیبااینو را از کل مقداری که در بازار در حال گردش است را سوزاند.
این پلتفرم، تراکنش های سوخته را ردیابی می کند و خود نیز هر از چند گاهی فرآیند سوزاندن را انجام میدهد.
در همین حال، یک نهنگ، بخش عظیمی از شیبا اینو را خریداری کرده است.
950 میلیون شیبااینو سوزانده شد
طبق توئیت های به اشتراک گذاشته شده توسط این سرویس، در 24 ساعت گذشته، جامعه شیبااینو در مجموع 948.6 میلیون SHIB را به کیف پول های غیرقابل مصرف منتقل کرده است.
در 24 ساعت اول، آنها تعداد 607,530,847 شیبااینو را حذف کردند و سپس 341,113,385 شیبااینو را به کیف پول های غیرقابل مصرف فرستادند و برای همیشه در آنجا قفل کردند.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


وقتی به دلار آمریکا تبدیل می‌شود، تعداد 950,000,000 شیبااینو خیلی زیاد نیست و حدودا معادل 11,058 دلار با نرخ ارز فعلی در فیات می باشد.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


نهنگی، 110 میلیارد SHIB را تصاحب می کند
در حالی که برخی تمام تلاش خود را برای حذف هر چه بیشتر رمزارزهای SHIB از گردش می کنند، به امید اینکه در نهایت شاهد افزایش قیمت باشند، نهنگ ها به خرید SHIB ادامه می دهند و حتی پس از کوچکترین افزایش آن را می فروشند.
طبق گزارش ویل استیتز (WhaleStats)، یک سرمایه‌گذار بزرگ اتریوم(Ethereum) که کیف پولش «BlueWhale0073» نام دارد، معادل 1,408,176 دلار SHIB، یعنی تعداد 109,842,128,610 شیبااینو خریداری کرده است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


این نهنگ در حال حاضر اکثر SHIB را که خریده بود، فروخته است. شیبااینو در کوچکترین بخش از سبد سهام او، یعنی 0.42 درصد به ارزش 37794 دلار به همراه سایر رمزارزها، HEX، DAI و غیره گنجانده شده است.


منبع: u.today
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی
.
طبق آخرین اخبار به‌دست آمده از برن پرتال، فرآیند توکن‌سوزی شیبا اینو طی یک روز گذشته ۲۵ ٪ افزایش داشته است. در مجموع حدود یک میلیارد ازین میم‌کوین سوزانده شده و مسیر رشد این میم‌‌کوین را بیش از پیش هموار خواهد ساخته است.
.
تحلیل‌گران معتقدند این سری از اقدامات، پتانسیل بازیابی قیمت شیبا را با توجه به کمتر شدن میزان عرضه نسبت به گذشته بالا می‌برد.
.
شما آینده این میم‌کوین را چطور ارزیابی می‌کنید؟
.
منبع: FX Street
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
در ۲۴ ساعت اخیر ۴۵۰ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است

سرویس رهگیری ارزهای دیجیتال شیب برن (Shibburn) در توییتر خود اعلام کرده است که در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴۵۰ میلیون توکن شیبا اینو به کیف پول‌های مرده منتقل شده‌اند. گفتنی است که سازوکار سوزاندن توکن برای کاربران ایجاد شده است تا به آن‌ها اجازه دهد با کاهش عرضه درگردش توکن‌هایشان آن‌ها را کمیاب‌تر کنند. هرچه یک توکن کمیاب‌تر شود، شانس افزایش ارزش آن در بلندمدت بیشتر می‌شود. / منبع

@arzdigitalb
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی

طبق الگوی نمودار هفتگی، قیمت Shiba Inu در مسیر خود باقی می ماند!​


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

طبق نمودار هفتگی شیبا اینو(Shiba Inu)، این رمزارز با حمایت نزدیک به 0.0000087 دلار به ترید در الگوی مثلثی ادامه می دهد. در حالی که قیمت به دنبال تنظیم حرکت قیمت ورودی در شکل مثلث است، اندیکاتورهای مومنتوم، به ویژه RSI، کمی بالاتر از علامت 30 صاف شده اند که احتمال معاملات رنج را نشان می دهد.
شیبا اینو قبل از اینکه کمی در قیمت بهبود یابد، هفته گذشته به 0.0000087 دلار کاهش یافت. پس از فشار شدید فروش، خریداران شیبا اینو را در وضعیت فروش بیش از حد ‌دیدند و با وارد کردن فشار به SHIB، قیمت آن را به بالای 0.0000143 دلار در 13 می(23 اردیبهشت) رساندند. در زمان انتشار این مطلب، SHIB پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه در 0.000013 دلار، با 7 درصد کاهش در 0.0000123 دلار معامله شد.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


با وجود کاهش اخیر، شیبا اینو هولدرهای جدیدی اضافه کرده است. طبق آمار ویل استیتز (WhaleStats)، تعداد کل دارندگان SHIB در حال حاضر یک میلیون و 162 هزار و 394 نفر است. این ارز دیجیتال اخیراً به 3.3 میلیون دنبال کننده توئیتر نیز رسیده است.
بر اساس فرمول IntoTheBlock بر اساس زمان نگهداری، هولدرهای شیبا اینو با اشاره به آدرس هایی که SHIB را برای بیش از یک سال نگه داشته اند، 12 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، 83 درصد از در آدرس‌ها، شیبا اینو برای بیش از یک سال نگه داشته شده‌ است، در حالی که 5 درصد آنها کمتر از یک ماه شیبااینو ‌های خود را نگه داشته‌اند. تعداد بیشتری از دارندگان شیبا اینو که دارندگان میان مدت و بلندمدت هستند و شاید SHIB، شاهد فشار خرید از سوی این دارندگان بوده باشد.
شیبا اینو اکنون توسط آنفرنچایز (Unfranchise) از طریق بیت پی (BitPay) پذیرفته شده است
شیبا اینو اکنون به عنوان روش پرداخت توسط شرکت کارگزاری محصول UnFranchise از طریق BitPay پذیرفته شده است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


همانطور که قبلا گزارش شد، اجزای اصلی مالی Shiba Inu، شیباریوم (Shibarium)، SHI و SHIBFE، در حال حاضر در حال توسعه هستند و تکمیل هستند. شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو نشان داد که ممکن است یک یا دو مورد از این فناوری‌ها قبل از پایان تابستان یا اوایل پاییز قابل انتظار باشد.
طبق گفته شیبااینو آرت (ShibaInuart)، لایه 2 مقیاس پذیری، شیباریوم طراحی مشابهی با شبکه پالی گان (Polygon) دارد، بنابراین فرصت های بی پایانی را ارائه می دهد.


منبع: u.today
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی
.
در حالی که بازار رمزارزها همچنان در روند نزولی قرار دارد، به نظر می‌رسد شیبا در جذب سرمایه‌گذاران جدید موفق‌تر از بقیه عمل کرده و طی هفته اخیر بیش از ۱۵ هزار نفر اقدام به خرید این میم‌کوین در حجم بالا کرده‌اند.
.
با وجود اینکه طی هفته اخیر شیبا ۳۰٪ از ارزش خود را از دست داده است، بنا بر گزارش فین‌بولد تعداد هولدرهای این میم‌کوین به بیش از یک میلیون و صد هزار نفر رسیده است.
.
شما چه آینده‌ای برای این میم‌کوین متصور می‌شوید؟
.
منبع: FinBold
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
در شبانه روز گذشته بیش از ۱ میلیارد توکن شیبا اینو سوزانده شده است

براساس داده‌های منتشر شده در صفحه توییتر شیب برن (shibburn)، طی ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۱ میلیارد توکن شیبا اینو سوزانده شده است. همچنین طی چند ساعت اخیر حدود ۴ برابر شیبا اینو بیشتری نسبت به روز گذشته سوزانده شده است. همه این توکن‌ها به کیف پول‌هایی منتقل شده‌اند که امکان برداشت و خرج‌کردن توکن‌ها در آن میسر نیست. / منبع

@arzdigitalb
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی

شیبا اینو به لیست توکن های برتر هولد شده توسط 1000 نهنگ ETH وارد می شود​


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

بر اساس گزارش WhaleStats ردیاب کیف پول اتریوم، شیبا اینو(SHIB) در جایگاه چهارم رمزارزهایی قرار دارد که در اختیار 1000 نهنگ برتر ETH است.
سرمایه‌گذاران همچنان به هودل SHIB ادامه می‌دهند، زیرا دومین ارز دیجیتال مبتنی بر سگ‌ها، همچنان از موقعیت خود در تابلوی امتیازات هولدینگ WhaleStats لذت می‌برد. به گفته ردیاب نهنگ ETH، ارزش SHIB بیش از 740 میلیون دلار است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

در بالای SHIB، کوین تتر USDC ،(USDT) و FTX Token (FTT) قرار دارد. استیبل کوین‌های پیشرو که برای هفته‌ها پیشتاز این فهرست بوده‌اند، بر ارزش دلار SHIB پیشی گرفته‌اند. ارزش USDC بیش از 1.7 میلیارد دلار است، در حالی که USDT بیش از 1.1 میلیارد دلار است. در همین حال، FTX Token با بیش از 1 میلیارد دلار ارزش، از USDT عقب است.
شیبا همچنین در 100 کیف پول ETH برتر WhaleStats با میانگین مقدار بیش از 5.9 میلیون دلار و مقدار متوسط آن 469 میلیارد SHIB در رتبه چهارم قرار دارد.
اوایل امروز، یک نهنگ بزرگ ETH با نام «BlueWhale0073» از افت کریپتو استفاده کرد و 375.97 میلیارد واحد SHIB خرید. ارزش این خرید در آن لحظه 4.56 میلیون دلار بوده است. این خرید پس از تثبیت قیمت SHIB در بالای سطح حمایتی بحرانی خود در 0.0000095 دلار انجام شد. این خرید بزرگ به SHIB اجازه داد تا به پر خریدارترین توکن در لیست 2000 کیف‌پول‌ برتر ETH تبدیل شود.
در اخبار مرتبط، طبق گزارش Shibburn، در مجموع 607,530,847 توکن SHIB سوزانده شده است. شیبا اینو 4.7 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00001265 دلار معامله می شود. این توکن دارای حجم معاملات 24 ساعته بیش از 570 میلیون دلار است.

منبع:coinquora
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
تعداد دنبال‌کنندگان شیبا اینو در توییتر به دوج کوین رسید

تعداد دنبال‌کنندگان شیبا اینو در توییتر اکنون به ۳.۳ میلیون نفر رسیده است. این عدد با تعداد دنبال‌کنندگان دوج کوین در توییتر برابر است. این درحالی است که تعداد کیف پول‌هایی که دوج کوین نگهداری می‌کنند، هنوز بسیار بیشتر از شیبا اینو است. دوج کوین تقریبا ۴ میلیون هولدر در سراسر جهان دارد، درحالی که تعداد کل کیف پول‌هایی که شیبا اینو ذخیره کرده‌اند ۱,۱۶۳,۶۸۳ عدد است. / منبع

@arzdigitalb
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی

شیبا اینو به زیر استیبل کوین Dai سقوط کرد​


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، میم کوین Shiba Inu (SHIB) به زیر استیبل کوین Dai (DAI) سقوط کرده است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

ارزش این دو ارز دیجیتال در حال حاضر حدود 6.5 میلیارد دلار است و دای برتری جزئی نسبت به رقیب Dogecoin دارد.
در ماه مارس، دو کوون، بنیانگذار بلاک چین Terra، در توییتی اعلام کرد که دای، قدیمی ترین استیبل کوین غیرمتمرکز، به دست او خواهد مرد.
نیازی به گفتن نیست که این پیش بینی به خوبی پیش نرفت. TerraUSD (UST) اوایل این ماه پس از جدا شدن از پیوند خود سقوط کرد. در حال حاضر در زیر سطح 0.10 دلار قرار دارد.
پس از سقوط UST، دای که برای اولین بار در سال 2017 ظاهر شد، بار دیگر به بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز تبدیل شد.
استیبل کوین DAI توسط MakerDAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز محبوب، پشتیبانی می‌شود
توکن حاکمیتی MRK پس از سقوط Terra شاهد یک رالی چشمگیر بود.
توکن UST زمانی از کار افتاد که مکانیسم آربیتراژ داخلی Terra به دلیل کاهش تقاضا برای توکن LUNA که در عرض چند روز تقریباً به صفر رسید، به درستی کار نکرد.
Rune Christensen میکر دائو در ماه ژانویه UST را “پانزی تمام عیار” نامید. این نظر که در آن روز انتقادات زیادی را برانگیخت، در نهایت بسیار پیشگیرانه بود.
پس از انفجار Terra، کریستنسن در برابر میل به شادی از مرگ ترا مقاومت کرد در عوض گفت متاسفم برای کسانی که در این پروژه سرمایه گذاری کردند.
Shiba Inu (SHIB) تاکنون سال سختی را پشت سر گذاشته است و اخیراً سطح 0.00001 دلار را دست داده است. میم کوین اکنون 86 درصد از رکورد 0.00008616 دلاری خود که در اکتبر گذشته به دست آمده بود، کاهش یافته است.

منبع:utoday
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
افت قیمت شیبا اینو به‌رغم توکن‌سوزی گسترده ادامه دارد

در حالی که گزارش‌ها حاکی از توکن‌سوزی گسترده شیبا اینو است، بهای این میم کوین در ساعات اخیر نسبت به روز قبل حدود ۷ درصد کاهش یافت و تا سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۵ دلار عقب نشینی کرد. این روند نزولی ارزش بازار شیبا اینو را به ۶.۲۹ میلیارد دلار رسانده که نشان‌دهنده افت ۷.۵ درصدی است. گفتنی است که بهای شیبا اینو اکنون به محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲ دلاری رسیده است. به گزارش شیب‌برن، از زمان شروع فرایند توکن‌سوزی شیبا اینو تاکنون بیش از ۴۱۰.۳ تریلیون واحد از این میم کوین از بین رفته است. با این حال، بهای میم کوین ۸۷ درصد با نقطه اوج خود فاصله دارد. / منبع

@arzdigitalb
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی
.
بر اساس توئیت‌های اخیر پلتفرم Shibburn که توکن‌های از گردش خارج‌شده را ردیابی می‌کند، نزدیک به ۱۳ میلیارد توکن SHIB در ۲۴ ساعت گذشته از عرضه در گردش حذف‌ شده است. این میزان در ۶ تراکنش به کیف‌پول‌های غیرقابل دسترسی منتقل شدند و ارزش دلاری آن‌ها بیش از ۱۲۳ هزار دلار بوده است.
.
طبق آمار سایت Shibburn ، تاکنون بیش از ۴۱۰ هزار میلیارد توکن شیبا در برنامه توکن‌سوزی این ارز سوخته شده و شیبا اعلام کرده که همچنان به برنامه توکن‌سوزی خود باهدف کاهش عرضه در گردش ادامه خواهد داشت. با کاهش عرضه در گردش یک توکن، آن ارز کمیاب‌تر شده و قیمت آن افزایش می‌یابد.
.
به نظر شما این توکن‌سوزی‌ها چه زمانی بر قیمت شیبا تاثیر خواهد گذاشت؟
.
منبع: U.today
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی
.
گروهی از کارشناسان Finder پیش‌بینی کرده‌اند که شیبا در کمتر از ده سال از بین خواهد رفت و ارزش آن به صفر می‌رسد. پورتال مقایسه و بررسی فیندر پس از بررسی ارز شیبا، اعلام کرده است که از ۳۶ کارشناس فین‌تک در مورد عملکرد شیبا نظرسنجی کرده و نتایج نشان می‌دهد شرایط این میم‌کوین خوب نیست.
.
در ادامه آورده شده است که ۷۰٪ از اعضای این نظرسنجی معتقدند این ارز حداکثر تا پایان ۲۰۳۰ دوام می‌آورد و از سوی دیگر، متیو هری نیز گفته است با بلوغ بازار کریپتو، میم‌کوین‌هایی مثل شیبا به‌طور کامل ناپدید خواهند شد. در پاسخ به این سوال که اکنون زمان خرید، فروش یا نگهداری شیباست، ۷۴٪ گفته‌اند اکنون زمان فروش است، ۲۳٪ هولد میان‌مدت را پیشنهاد داده و تنها ۳٪ پیشنهاد خرید داده‌اند.
.
شما با این نظر موافق هستید؟
.
دلیل خود را با ما به اشتراک بگذارید.
.
منبع: news.bitcoin
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی
.
کاهش ارزش شیبا در روز‌های اخیر باعث شده تا این ارز به رتبه ۱۶ بازار سقوط کند و جای خود را به استیبل‌کوین غیرمتمرکز Dai بدهد. این موضوع زمانی به وقوع پیوسته که شیبا با رکورد‌شکنی در توکن سوزی، سعی در بالا بردن ارزش توکن اکوسیستم خود دارد.
.
البته این جابه‌جایی تنها به کاهش ارزش شیبا مرتبط نیست و رشد چشمگیر Dai طی هفته‌های گذشته نیز در این اتفاق بی‌تاثیر نبوده است؛ چراکه با سقوط ارزش UST به زیر ۱۰ سنت بسیاری از کاربران روی به استفاده از این استیبل‌کوین‌ آوردند که این موضوع باعث شده که Dai به اولین استیبل‌کوین غیرمتمرکز بازار از نظر حجم بازار تبدیل شود.
.
شما از Dai استفاده می‌کنید ؟
.
منبع: U. Today
.
 

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
همکاری #شیبا و ردبول، چه چیزی در انتظار است؟

توسعه دهنده اصلی #ShibaSwap، در توییتی نوشت که با تیم Red Bull گفتگو کرده است. وی فاش کرد که ملاقات با ردبول "واقعا شگفت انگیز و سازنده" بود است. با این حال، جزئیات زیادی توسط این دو ارائه نشد و جزئیات این همکاری مخفی نگه داشته شده است. توییتر مملو از گمانه‌ زنی‌ هایی است که نشان می‌دهد ممکن است لوگوی شیبا اینو روی ماشین‌ های مسابقه گذاشته شود.

#فاندامنتال

@NEWS_FUNDA
 

srahas

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیمی
🔥 سوزانده شدن نیم میلیارد شیبا در روز گذشته

☄️پلتفرم ردیابی رمزارز Shibburn در توییت اخیر خود اعلام کرد که در روز گذشته، نزدیک به نیم میلیارد توکن شیبا اینو (SHIB) به آدرس‌های مرده منتقل شده‌اند تا برای همیشه از عرضه در گردش حذف شوند.

☄️طبق توییت اخیر، از صبح روز گذشته، در مجموع ۴۴۰,۶۲۶,۳۳۸ توکن شیبا اینو طی ۵۵ تراکنش به کیف پول هایی منتقل شده است که از آنها قابل خرج نیست.

☄️به گفته Shibburn، ظرف چند ساعت پس از این گزارش، ۳۲,۶۵۰,۰۰۰ توکن شیبای دیگر تنها طی ۲ تراکنش سوزانده شده است.

☄️علیرغم سوزاندن مقادیر عظیم و منظم شیبا، دومین میم کوین بزرگ بازار در روز گذشته تغییر قیمت چندانی نداشته و در حال حاضر با قیمتی در حدود ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلار معامله می شود.
 
دوره‌های تالاربورس
بالا