دوره رایگان کریپتو از صفر

شگرد نهنگ‌های بیت کوین در بازار نزولی!

  • نویسنده موضوع ابوالفضل داودآبادی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 1 دقیقه
پنج آدرسی که ۷۷۰ هزار بیت کوین دارند، همچنان در حال افزودن به ذخایر خود هستند.
تعداد نهنگ‌های گیگا (gig-whales) در شبکه بیت کوین برای مدت‌ها ثابت مانده است، اما پس از سقوط بازار ارزهای دیجیتال و فروش گسترده آن‌ها، شاهد افزایش ۱۶ درصدی هولدرهای بزرگ بیت کوین بوده‌ایم.
نهنگ‌های ذکرشده در حال حاضر تقریباً ۸۰۰ هزار بیت کوین به ارزش تقریبی ۱۶ میلیارد دلار را نگهداری می‌کنند. در میان، افزایش تعداد گیگانهنگ‌ها با کاهش تعداد آدرس‌هایی که دارایی آن‌ها بین ۱۰ هزار تا ۱۰۰ هزار بیت کوین است، همراه بوده است.
این موضوع، نشان می‌دهد که هولدرهای بزرگ بیت کوین به آسانی در حال خرید طلای دیجیتال در قیمت پایین و روند نزولی آن هستند و با این استراتژی، بدون اینکه نگران زیان‌های موقتی باشند، می‌توانند بخش بزرگتری از بازار بیت کوین را تصاحب کنند.
برخی از کاربران نسبت به فعالیت این پنج آدرس ابراز نگرانی کرده‌اند؛ زیرا ممکن است بتوانند با سرازیر کردن غیرمنتظره سرمایه خود به بازار، کل بازار را خراب کنند و هیچ صرافی یا تنظیم‌کننده بازاری، قادر به پوشش فشار فروش ۱۶ میلیارد دلاری نخواهد بود.
ممکن است برخی از این آدرس‌ها، متعلق به ذخایر صرافی‌های متمرکز باشند. اما اگر کیف پول‌های در نظر گرفته شده، آدرس‌های غیرمرتبط با صرافی‌ها باشند، به احتمال زیاد متعلق به شرکت‌های بزرگ یا سرمایه‌گذاران سازمانی مانند مایکرواستراتژی (MicroStrategy) هستند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا