تبلیغات انجمن دیجی بیت

شهردار میامی در مخالفت با جیمی دیمون، می گوید بیت کوین قطعاً بی ارزش نیست

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
فرانسیس سوارز(Francis Suarez) به شدت با نظر جیمی دیمون(Jamie Dimon)، مبنی بر اینکه بیت کوین “بی ارزش است” مخالفت کرد. به گفته شهردار میامی، “ارز رمزنگاری شده پرچمدار دارای ارزش ذاتی است، در حالی که فناوری زنجیره بلاکی آن امن ترین و غیر متمرکزترین بلاک چین روی کره زمین” است.

سوارز در مقابل دیمون

شهردار میامی، فرانسیس سوارز و مدیرعامل JPMorgan، جیمی دیمون، هنگام اظهار نظر درباره ویژگی های بیت کوین، به هر حال در موضع های مخالف هستند. در حالی که این سیاستمدار ارشد(سوارز) یکی از بزرگترین حامیان دارایی دیجیتال برتر است، دیمون اغلب با عباراتی مانند “از بیت کوین دور باش” ، “بیت کوین طلای احمق آینده است” یا جدیدترین جمله او “بیت کوین بی ارزش است”، از آن یاد می کند.
سوارز در حضور اخیر خود در “Varney & Co” دلیل در اشتباه بودن دیمون را توضیح داد. وی تأکید کرد که بیت کوین “قطعاً بی ارزش نیست” و اشاره کرد که ارزش پولی آن بیش از 50,000 دلار است. شهردار میامی که طبق معمول سرسخت بود، پیش بینی کرد که در آینده، این دارایی دیجیتال “تنها یک راه دارد و آن پیشرفت است”.
به گفته این سیاستمدار، بیت کوین در برخی سرمایه گذاران هیجان ایجاد می کند زیرا به سیستم فیات یا سیاست پولی وابسته نیست. بنابراین، جای تعجب نیست که چرا کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان با اقتصاد بسته، نگاه خود را به سمت ارز رمزنگاری شده معطوف کرده اند:

“همچنین، موجی در برخی کشورها در آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی و آفریقا وجود دارد که بیت کوین را به عنوان یک ارز پایه تصویب می کنند و می توانند انقلابی در کاربرد بیت کوین ایجاد کنند.”
شایان ذکر است که سوارز نه تنها از حامیان BTC، بلکه یک HODLer نیز می باشد. در ماه ژوئن(خرداد)، او اعتراف کرد که با سرمایه گذاری شخصی در بیت کوین و اتریوم وارد بازار رمزارزها شده است.
پس از آن، ماه گذشته، شهردار میامی گفت که دولت او در حال کار بر روی قادر ساختن ساکنان شهر، برای پرداخت مالیات با BTC است.
“ما می خواهیم این کار را با بیت کوین انجام دهیم زیرا این چیزی است که ما می دانیم و به آن اعتماد داریم. ما فکر می کنیم که این شبکه قابل تأیید و قابل اعتماد است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا