تبلیغات انجمن دیجی بیت

شرکت مادر تیک تاک برای یک رویارویی متاورس در برابر فیس بوک آماده شده است

  • نویسنده موضوع سلماز تقیزاده
  • تاریخ شروع
ByteDance، شرکت سازنده برنامه ویدیوهای کوتاه پرطرفدار تیک تاک (TikTok) در تلاش است تا دنیای متای زاکربرگ را در صنعت در حال توسعه ی متاورس به چالش بکشد. بر اساس اطلاعیه ای که توسط ByteDance در اوایل ماه جاری منتشر شد، این شرکت شروع به ایجاد تغییرات چندگانه کرده است، و در این راستا ابتدا به تدوین و ایجاد ساختارهای رسمی می پردازد که دسته بندی کارمندان را بر اساس دپارتمان آنها متمایز می کند. این تغییر ساختار به عنوان تلاشی برای به رسمیت شناخته شدن در سطح جهانی و در عرصه های دیگر پس از دستیابی به موفقیت استثنایی با تیک تاک انجام شد.

آیا ByteDance از استراتژی رشد سابق فیس بوک برای جایگزینی آن پیروی می کند؟


در حالی که تیک تاک تسلط خود را در حوزه برنامه های ویدیوی کوتاه تثبیت کرده است، با این حال، ByteDance جاه طلبی های بیشتری دارد که یکی از آنها غلبه بر پلتفرم فیس بوک سابق و متای کنونی و تصاحب جایگاه آن در تاج و تخت Web3 است. ByteDance قصد دارد به توسعه قابلیت های درآمدزایی تیک تاک ادامه دهد و در عین حال از این موفقیت برای حضور بیشتر در بازارهای غربی با مجموعه گسترده تری از برنامه ها و خدمات استفاده کند. می توان حدس زد که ByteDance از استراتژی رشد فیس بوک برای ایجاد پایگاه با یک برنامه اصلی پیروی می کند، دقیقاً همانطور که فیس بوک در اوایل دهه 2000 عمل کرد. سپس، از درآمد کسب شده و اعتماد بازار که توسط آن یک برنامه حاصل شده است برای گسترش بیشتر استفاده می کند، که مشابه کاری است که فیس بوک با خرید واتس اپ و اینستاگرام انجام داد، و همراه با آن به یک منبع ورود به سیستم واحد برای سایر خدمات تبدیل شد.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

هنگامی که صحبت از موفقیت تیک تاک به میان می آید، هیچ شکی نیست که این برنامه علی رغم واکنش‌های شدید از سوی ناظران چینی، عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده است. ماه گذشته، این برنامه ویدیوی کوتاه محبوب با راه اندازی اولین مجموعه NFT خود موسوم به «TikTok Top Moments» وارد بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) شد. این مجموعه بلافاصله با واکنش مثبت جامعه روبرو شد و به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد. مشاهده گام بعدی شرکت مادر تیک تاک، موسوم به ByteDance، هیجان انگیز خواهد بود.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


400-0904-09-01372​

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: بیتز گاردن
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا