تبلیغات انجمن دیجی بیت

شراکت ماتریکس با BitGo، پذیرش کریپتو در امارات متحده عربی را گسترش می دهد

مونا بزرگی

عضو شناخته شده

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

ماتریکس، یک پلتفرم معاملاتی دارایی مجازی جهانی، با شبکه BitGo، پیشرو در خدمات مالی دارایی های دیجیتال، دست به دست هم دادند. این مشارکت ماتریکس(Matrix) را قادر می سازد تا از فناوری BitGo استفاده کند که به آن اجازه می دهد خدمات گسترده ای داشته باشد و امنیت قابلیت های ذخیره سازی سرد و گرم خود را افزایش دهد. در واقع، این پیشرفت جدید در پلتفرم، شبکه ماتریکس را به سطح کاملاً جدیدی می رساند.
این باعث شد واسیا زوپان(Vasja Zupan)، رئیس Matrix واکنش نشان دهد:
“ما از همکاری نزدیک با BitGo، یکی از معتبرترین و بزرگترین متولیان این صنعت، بسیار خوشحالیم. مشارکت با BitGo در زمان هیجان انگیزی صورت می گیرد و با بالاترین کیفیت، خدمات را به کاربران ما، هنگام ورود به صنعت دارایی های مجازی، ارائه می دهد.”
شبکه ماتریکس یک پلتفرم دارایی مجازی است که کاملاً با بازار جهانی ابوظبی (ADGM) مطابقت دارد. علاوه بر این، ماتریکس یکی از پلتفرم های دارایی دیجیتال در منطقه است که باعث پذیرش گسترده ارزهای رمزنگاری شده می شود. با این کار، می توان گفت که امارات متحده عربی (UAE) از نظر مشارکت در اکوسیستم دارایی مجازی به طور پیوسته در حال پیشروی با کشورهای غربی است.
از سوی دیگر، BitGo یکی از شبکه هایی است که پتانسیل بالای منطقه امارات متحده عربی را از نظر دارایی های رمزنگاری شده و بلاک چین می بیند. مایک بلش(Mike Belshe)، مدیرعامل BitGo ، توضیح داد: “ما دائماً در حال توسعه در خاورمیانه و به طور خاص در امارات متحده عربی هستیم، گوهر پنهان با چشم انداز دارایی مجازی نوآورانه.”
مایک افزود که BitGo از ماتریکس، در هدف خود برای گسترش استفاده از دارایی های دیجیتال در منطقه، پشتیبانی می کند. وی گفت: “ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات درجه یک به کاربران هستیم و با مشارکت با یک پلتفرم معاملاتی برجسته مانند Matrix، ما جای خود را در منطقه تقویت می کنیم.”
آکادمی هلاکوئی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا