دوره رایگان کریپتو از صفر

شاکیان پرونده ترا (لونا) به دنبال گرفتن حق خود به دلار!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت Terraform Labs، شرکتی که از بلاکچین ترا پشتیبانی می‌کند، با یک شکایت دیگر روبه‌رو شده است. این طرح دعوا همچنین شرکت سرمایه‌گذاری Tribe Capital را نیز هدف قرار داده است. در واقع، اغلب شرکت‌هایی که روی بلاکچین شکست‌خورده ترا سرمایه‌گذاری کرده و ثبات آن را تبلیغ کرده بودند، به عنوان متهمان این پرونده فهرست شده‌اند.
طبق گزارش‌ها، شاکی پرونده، نیک پترسون، شرکت Terraform Labs را به فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده و ارائه اظهارات نادرست و گمراه‌کننده در مورد این اکوسیستم متهم کرده است. به ویژه این‌که، تیم ترا پایداری استیبل کوین TerraUST و پروتکل Anchor را تبلیغ کرده و دریافت سود ۲۰ درصدی را به سرمایه‌گذاران وعده داده بود.
در طرح دعوا آمده است که هم خریداران بی‌تجربه و هم سرمایه‌گذاران حرفه‌ای، گول وعده‌های ترا را خورده‌اند. طبق گزارش‌ها، تقریباً ۷۵ درصد از کل ارزش بازار UST به دلیل استفاده از روش بازاریابی تهاجمی به Anchor سپرده شد.
حال، شاکی به دنبال استرداد تفاوت بین قیمت خرید توکن‌های ترا و قیمت فروخته‌شده آن توکن‌ها به شکل دلار آمریکا است. پترسون ادعا می‌کند که متهمان توانسته‌اند از فروش ارزهای دیجیتال خود با قیمت‌های بالا، سود زیادی به جیب بزنند.
گزارش‌ها حاکی از آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نیز اخیرا تحقیقات دیگری را در مورد شرکت Terraform Labs، برای تعیین این‌که آیا توکن‌های مورد بحث واقعاً اوراق بهادار ثبت‌نشده هستند یا خیر، آغاز کرده است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا