دوره رایگان کریپتو از صفر

سوالات پر تکرار در مورد هجینگ

1️⃣ آیا در استفاده از این سرویس، محدودیتی متوجه مبلغ هجینگ هست؟


این سرویس فقط برای کاربران استخر ViaBTC فعال است و البته کاربرانی که متوسط هشریت فعال دارند. سیستم با توجه به متوسط خروجی استخراج اکانت شما، محدودیت مبلغ هجینگ را تعیین می کند.

2️⃣ این سرویس برای چه کوینهایی قابل استفاده است؟
در حال حاضر این سرویس برای BTC و BCH و LTC فعال است. البته پشتیبانی فنی در حال توسعه این سرویس روی کوینهای دیگر هم هست.

3️⃣ آیا برای استفاده از این سرویس نیاز به پرداخت هزینه است؟
بله، هر میزان مبلغی که پرداخت کنید، 6 برابر آن تتر دریافت می کنید و بدهی شما بر اساس میزان کوینی که پرداخت کرده اید در سیستم ثبت می شود. بدیهی است شما باید 5 برابر بیشتر استخراج کنید تا تترهای شما قابل برداشت باشد.4️⃣ آیا من بلافاصله بعد از پرداخت مبلغ هجینگ، می توانم تترهایم را بفروشمو خرج کنم؟
خیر، تترهای شما در حساب شما موقتا غیر قابل برداشت هستند. بعد از اینکه بدهی شما بر حسب کوین، استخراج شد و پرداخت شد، تترهای شما هم آزاد می شود و شما می توانید آنها را خارج کنید.

5️⃣ خدمت auto repayment یا بازپرداخت اتوماتیک چیست؟
با فعال کردن این خدمت و فعال کردن تیک آن، استخراج روزانه شما به حساب هجینگ شما منتقل می شود و این فرایند تا زمانیکه بدهی شما تمام شود ادامه پیدا می کند.

6️⃣ آیا زمانی که من بدهی هجینگ دارم می توانم مقداری از کوین استخراج شده ام را از کیف پولم خارج کنم؟
بله، درواقع در صورتی که بازپرداخت اتوماتیک را فعال نکنید، کوینهای شما در اختیار شماست و هر وقت بخواهید میتوانید آنها را خرج کنید.

7️⃣ آیا محدودیت زمانی برای استفاده از خدمات هجینگ وجود دارد؟

خیر، شما می توانید در هر زمان که اراده کنید از این خدمات استفاده کنید. باز پرداخت شما به استخر نیز هیچ محدودیت زمانی ندارد، یعنی استخر عجله ای در گرفتن بدهی خودش ندارد و هیچ اجباری روی شما برای پرداخت بدهی تان وجود ندارد. البته در نظر داشته باشید که درواقع تتر شما، غیر قابل برداشت است و در کل شما تمایل خواهید داشت که این بدهی را زودتر پرداخت کنید.

8️⃣ آیا استفاده من از سرویس هجینگ، موجب افزایش اعتبار من در سیستم استخر ViaBTC می شود؟

برای استفاده از برخی سرویسهای استخر، سیستم با توجه به سابقه استخراج شما اعتبار برای شما در نظر می گیرد. استفاده از سرویس موجب افزایش اعتبار نمیشود.
در کانال و گروه تلگرام ما را دنبال کنید
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
#viabtcstableincome
#استخر_ویا_بی_تی_سی_درآمد_پایدار_ارزی
 
دوره‌های تالاربورس
بالا