دوره رایگان کریپتو از صفر

سه میلیون دلار سرمایه برای ساخت یک بازی بلاکچینی!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
شرکت ردی گیمز (Ready Games) با هدف ایجاد یک اکوسیستم دموکراتیک برای توسعه بازی‌های وب ۳، بخش جدیدی را با تمرکز بر فناوری بلاکچین و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) راه‌اندازی می‌کند. طبق گزارش‌ها، شرکت ردی گیمز در این بخش به حمایت از توسعه‌دهندگان برنامه‌های تلفن همراه – به‌ویژه، در فروشگاه‌های برنامه مانند اپل و گوگل – توجه ویژه‌ای خواهد داشت.
این رویکرد برای بسیاری از توسعه‌دهندگان خوشایند خواهد بود؛ چراکه بحث درآمدزایی برای مدت طولانی، یک موضوع مشکل‌ساز برای توسعه‌دهندگان و استودیوها بوده که بیشتر به دلیل سطح پایین خریدهای درون بازی/برنامه و هزینه‌های مرتبط به انتشار آنها در فروشگاه‌های برنامه، است.
حال، شرکت ردی گیمز قصد دارد اکوسیستمی از ابزارهای آسان، یک توکن کاربردی آگنوستیک و ابزارهایی برای کسب درآمد از طریق NFTها را به توسعه‌دهندگان ارائه دهد. در واقع، ردی گیمز می‌خواهد این اکوسیستم جدید خود را به نقطه شروعی برای توسعه بازی‌های وب ۳ تبدیل کرده و آوردن بازی‌های وب ۲ به متاورس را تسهیل کند.
شرکت ردی گیمز اخیرا توانسته در یک دور تأمین سرمایه به رهبری Bitkraft Ventures و Hashed، با فروش توکن AURA جدید خود، ۳ میلیون دلار سرمایه‌ جمع‌آوری کند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا