تبلیغات انجمن دیجی بیت

سهام شرکت سازنده ماینرهای بیت کوین Bitfury به صورت عمومی عرضه خواهد شد

faeze feizi

عضو شناخته شده
گفته می شود کمپانی Bitfury، تولید کننده سخت افزار استخراج ارزهای رمزنگاری شده در اروپا، قصد دارد در بازارهای اروپایی به عرضه عمومی گذاشته شود.

ظاهراً این شرکت قصد دارد از بازار گاوی ارزهای رمزنگاری شده برای عملکرد بهتر در بازارهای عمومی استفاده کند. آخرین دور سرمایه گذاری Bitfury در سال 2018 برگزار شد؛ در آن زمان، این شرکت 80 میلیون دلار از سرمایه گذارانی مانند مایک نووگراتز از Galaxy Digital جمع آوری کرد و ارزش بازار خود را به 1 میلیارد دلار رساند. گفته می شود Bitfury آمستردام یا لندن را به عنوان بازار احتمالی عرضه عمومی خود در نظر دارد.

البته Bitfury اولین شرکتی نیست که چنین اقدامی را انجام میدهد. در اوایل سال جاری ، کوین بیس، یکی از صرافی های برجسته ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده نیز سهام خود را به صورت عمومی عرضه کرد و به معامله گران این فرصت را داد که بدون سرمایه گذاری مستقیم در ارزهای رمزنگاری شده در آینده دنیای رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. این شرکت پس از لیست شدن در بازار بورس، به ارزش 50 میلیارد دلاری دست یافت. سایر شرکت های مرتبط با استخراج ارزهای رمزنگاری شده هم اکنون در بازارهای عمومی معامله می کنند.

بر اساس برآوردهای گزارش شده، ممکن است ارزش این شرکت پس از لیست شدن تا میلیاردها دلار افزایش یابد. این نشان دهنده اهمیت روزافزون بیت کوین در جهان اقتصادی و ژئوپلیتیک پس از تائید بیت کوین در السالوادور به عنوان پول قانونی است. پس از آن، تعداد بیشتری از شرکت ها سرمایه گذاری روی بیت کوین را به عنوان یک منبع مقابله با تورم در نظر گرفته اند.

منبع: news.bitcoin
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا