دوره رایگان کریپتو از صفر

سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری شرکت چینی در بیت‌کوین و اتریوم

 • نویسنده موضوع عرفان امامی
 • تاریخ شروع
غول بازی‌سازی چینی، Boyaa Interactive با سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری در بیت‌کوین و اتریوم، شک و تردیدها در دنیای ارزهای دیجیتال را به چالش می‌کشد.

خلاصه‌ی خبر

 • Boyaa Interactive، یکی از بازیگران اصلی صنعت بازی در چین، ۱۰۰ میلیون دلار در بیت‌کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری می‌کند که نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی فزاینده سازمانی به دارایی‌های دیجیتال است.
 • این شرکت قصد دارد با تمرکز بر بیت‌کوین و اتریوم به صورت استراتژیک در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کند. 45 میلیون دلار به هر یک از آن‌ها اختصاص خواهد یافت و حداکثر سرمایه‌گذاری در
  برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
  و
  برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
  به 10 میلیون دلار محدود خواهد شد.

حرکت 100 میلیون دلاری Boyaa Interactive!


Boyaa Interactive، یک بازیگر کلیدی در صنعت بازی چین، با سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری در بیت‌کوین و اتریوم، در حال انجام یک حرکت پیشگامانه است. این گام جسورانه، احتیاط و محافظه‌کاری چین در مورد ارزهای دیجیتال را به چالش می‌کشد.

راه‌اندازی سرمایه‌گذاری در کریپتو


در اقدامی جسورانه، Boyaa Interactive، یکی از بازیگران اصلی صنعت بازی چین که در بورس اوراق بهادار هنگ‌کنگ فهرست شده است، یک برنامه‌ی سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری در بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در سال آینده را اعلام کرد.

ارزهای دیجیتالی که این گروه قصد دارد در محدوده اختیارات خود خریداری کند، عمدتاً بیت‌کوین (
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
) و اتریوم (
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
) خواهند بود. در حال حاضر، انتظار می‌رود که تقریباً 45 میلیون دلار برای خرید بیت‌کوین (BTC) و 45 میلیون دلار نیز برای خرید اتریوم (ETH) استفاده شود و بیش از 10 میلیون دلار برای خرید تتر (USDT) و کوین دلار آمریکا (USDC) مورد استفاده قرار نگیرد.

آغوش باز Boyaa Interactive برای انقلاب کریپتو


اعلام Boyaa Interactive نه تنها موضع محتاطانه‌ی چین در مورد ارزهای دیجیتال را نادیده می‌گیرد، بلکه بر روند قابل توجه افزایش علاقه‌ی سازمانی به دارایی‌های دیجیتال تأکید می‌کند. این شرکت یک رویکرد استراتژیک را اتخاذ می کند، وجوه را بر اساس شناخت بازار، نقدینگی و ارزش نگهداری بلندمدت تخصیص می دهد. بیت کوین و اتریوم در این سرمایه گذاری پیشگامانه در کانون توجه قرار دارند.

توجه:


این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

منبع: نوبیتکس
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا