دوره رایگان کریپتو از صفر

ساخت توکن و پیش فروش خودکار

نماد
bnb
نام انگلیسی رمزارز
Binance

traderpro

عضو جدید دیجی‌بیت
ایجاد توکن و راه‌اندازی فروش در بلاک چین می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد که به دانش و تجربه فنی نیاز دارد. با این حال، من می‌توانم یک نمای کلی از مراحل ایجاد توکن و راه‌اندازی فروش در بلاک چین را به شما ارائه دهم:

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


1. پلتفرم بلاک چین را انتخاب کنید: اولین گام این است که یک پلتفرم بلاک چین را انتخاب کنید که می خواهید توکن خود را بر روی آن ایجاد کنید. برخی از پلتفرم های محبوب بلاک چین عبارتند از اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و سولانا.

2. توکن خود را طراحی کنید: پس از اینکه پلتفرم بلاک چین خود را انتخاب کردید، باید توکن خود را طراحی کنید. می توانید از ابزاری مانند Solidity برای ایجاد توکن خود با تعریف ویژگی ها و عملکردهای آن استفاده کنید و یا از توکن ساز و .. بهره ببرید.

3. استقرار قرارداد توکن: پس از طراحی توکن خود، باید قرارداد هوشمند آن را در پلتفرم بلاک چین مستقر کنید در پلتفرمهای توکن ساز این مرحله خودکار انجام می شود.

4. فروش خود را راه اندازی کنید: پس از استقرار قرارداد توکن خود، می توانید فروش خود را در بلاک چین
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
راه اندازی کنید. برای این منظور می توانید از لانچ پد یا صرافی غیرمتمرکز (DEX) استفاده کنید.

5. فروش خود را بازاریابی کنید: در نهایت، باید فروش خود را بازاریابی کنید تا با استفاده از رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و کانال های دیگر، خریداران را جذب کنید.

لطفاً به خاطر داشته باشید که این یک توضیح ساده از فرآیند است و بسیاری از جزئیات فنی دیگر باید در نظر گرفته شوند. اگر به دنبال ایجاد توکن و راه اندازی فروش هستید، توصیه می شود از یک توسعه دهنده یا مشاور حرفه ای بلاک چین کمک بگیرید.
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا