دوره رایگان کریپتو از صفر

ساخت ارزدیجیتال یا قراردادهوشمند تنها با چند کلیک

traderpro

عضو جدید دیجی‌بیت
ساخت توکن نیازمند اینست که شما زبان برنامه نویسی را بدانید و آنچه در ذهن دارید را بواسطه زبان سالیدیتی در بلاکچین پیاده سازی کنید.
معمولا قراردادهای هوشمند یا اسمارت کانترکت جهت ساخت توکن دارای ۳ پارامتر اولیه و مهم می باشد نام ، سیمبول و تعداد اعشار که بعد از دیپلوی در شبکه برای همیشه باقی خواهد ماند.
از قراردادهای هوشمند در زمینه‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. این زمینه‌ها شامل انتخابات، موسسات مالی و بانک‌ها، بیمه‌ها، دولت‌ها، املاک، رسانه‌ها، خدمات سلامتی، پخش آثار هنری، کراودفاندینگ و … می‌باشد.
رفتارهای هر قرارداد هوشمند با توجه به سیاست پروژه متغیر خواهد بود و پس از ساخت توکن می توان با قابلیت هایی که می تونه لحاظ شده باشد ارزش و بازار توکن را کنترل کرد. مثلا قابلیت Burnable در قرارداد هوشمند به مالک توکن اجازه می دهد تا با توجه به نوع قرارداد برای حفظ ارزش توکن اقدام به توکن سوزی کند همان طور که چندی پیش باینانس و اتریوم طی همین اقدام ارزش مارکت خود را بهبود بخشیدند.
پروژه متن باز توکن ساز به شما کمک می کنه تا هر مدل توکنی که مدنظر دارید با هر قابلیتی در شبکه ایجاد کنید و مالکیت آن را داشته باشید.
کافیه یه متاماسک روی مرورگر خود نصب کنید سپس به وب سایت
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
رفته و نام توکن و سایر پارامترهاشو پر کنید و بذارید در شبکه تولید شوند.
پیشنهاد میشه اگر تصمیم به ساخت ارزدیجیتال خود دارید از شبکه باینانس اسمارت چین استفاده کنید چرا که کارمزد و سرعت به مراتب بهتری نسبت به اتریوم دارد.
فیلم آموزشی ساخت توکن را ملاحظه کنید.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

web3

عضو جدید دیجی‌بیت
بسیار عالی
البته به خاطر کارمزد بالای اتریوم من توکن خودمو روی باینانس اسمارت چین و پالیگان ساختم که از coincode.app استفاده کردم فقط یک مساله اونم اینکه چرا انقدر ساخت اپلبیکیشن غیر متمرکز داستان داره ، هم از نظر تکنیکال و هم از نظر قیمت ؟!
 
دوره‌های تالاربورس
بالا