ریپل ( Ripple )

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
XRP تقریباً 3٪ کاهش یافته است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار XRP / USD توسط TradingView
XRP با شکست 0.9 دلار روبرو شد ، این بدان معناست که فروشندگان همچنان بر بازار تسلط دارند. خریداران هیچ تلاشی برای بازگرداندن قیمت حداقل به 0.60 دلار نشان نمی دهند. در این حالت ، ممکن است این کاهش تا نزدیکترین حمایت یعنی 0.505 دلار ادامه یابد ، در حالی که گاوها ممکن است ابتکار عمل را بدست آورند.

XRP در زمان پرس با قیمت 0.5794 دلار معامله می شود.

u.today
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

XRP / USD ، TradingView
قیمت XRP با وجود حاشیه سود روزانه 1.0٪ ، روند نزولی را نشان می دهد. در زمان پرس ، رمز ارز با قیمت 0.586 دلار در دسترس بود که زیر سطح حمایت حیاتی آن از 0.587 دلار قرار دارد و با توجه به اینکه قیمت ها در بیشتر ماه های اخیر به پایین حرکت کرده اند ، ممکن است از پایین ترین سطح خود هم بازدید کند.

کاهش چشمگیر فشار در زمان نوشتن مقاله نشان می دهد که جریان ورودی بیشتر افت می کند. این ممکن است به دلیل حرکت XRP برای دادن سیگنال های فروش قوی باشد.

برعکس ، در نوسانگر عالی ، هنگامی که میله های سبز روی نشانگر دیده می شوند ،شروع یک سیگنال صعودی مشاهده می شود. همچنین اندیکاتور MACD با هیستوگرام های سبز در خط مرکزی وجود سیگنال صعودی کوتاه مدت را نشان می دهد.

ambcrypto.com
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
به نقل از فوربس با نزدیک شدن ریپل به تقاطع مرگ انتظار می‌رود که قیمت این رمزارز بیش از پیش کاهش پیدا کند.

الگوی تقاطع مرگ احتمال عرضه بالا و کاهش قیمت‌ها را نشان می‌دهد. الگوی تقاطع مرگ هنگامی بر روی نمودار نمایان می‌شود که میانگین متحرک کوتاه‌مدت، با حرکت از پایین به بالا میانگین متحرک بلندمدت را قطع کند. عموما بیشترین میانگین‌های متحرک استفاده شده در این الگو میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ روزه هستند.

قیمت رپیل در ماه آوریل به حدود 2 دلار رسید اما از آن هنگام تاکنون 70 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

خبرگزاری بازار
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت XRP ضررهای زیر سطح پشتیبانی 0.55 دلار را تسریع کرد. حتی به زیر 0.520 دلار رسید. به نظر می رسد قیمت ممکن است به زودی 0.50 دلار امتحان کند. اگر نکات منفی بیشتری وجود داشته باشد ، ممکن است خرس ها در کوتاه مدت آزمایش 0.42 دلار داشته باشند.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
فشار خرید XRP طی چند هفته گذشته کاملاً پایین مانده بود و سکه در محدوده قیمت 0.638 و 0.570 دلار معلق بود. ضعف حرکت قیمت همچنین منجر به ضعف فشار خرید می شود

در زمان نوشتن مقاله ، XRP با قیمت 0.570 دلار در دسترس بود زیرا آماده بود بیشتر فرو برود و در سطح پشتیبانی 0.546 دلار استراحت کند. اگر قیمت های XRP روند صعودی فوری مشاهده نکنند و از سطح مقاومت 0.638 دلار عبور کنند ، ممکن است بیشتر ادامه یابد.


SAR سهموی حرکت نزولی قیمت را ثابت کرد زیرا خطوط نقطه چین در بالای شمعدان قرار گرفتند و به سمت روند نزولی قیمت در بازار ادامه دادند. Chaikin Money Flow با افزایش فشار فروش ، کاهش شدیدی در ورودی سرمایه به نمایش گذاشت. به همین ترتیب ، شاخص مقاومت نسبی در حال حرکت به سمت منطقه بیش از حد فروخته شده و کم ارزش بود زیرا این شاخص دقیقاً بالاتر از علامت 30 بود.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت XRP پس از ظهور مرگ صدمه ای می بیند
قیمت XRP همچنان در آبهای عمیق قرار دارد ، زیرا Ripple قادر به معکوس کردن دوره کم عملکرد نیست. رمز حواله های مرزی پس از مواجهه با صلیب مرگ زیر سطح بحرانی شکسته شده و احتمال کاهش بیشتر را فراهم می کند.

قیمت XRP در حال نزدیک شدن به حمایت حیاتی است ، که Ripple باید تصمیم بگیرد که آیا بهبود می یابد یا با خطر افت شدید شیب در آبهای غیرقابل ثبت مواجه است.

XRP USDT
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

نمودار روزانه XRP / USDT

برش زدن در زیر مرز پایین کانال موازی در حال کاهش برای قیمت XRP مشکل ایجاد کرده است ، اما Ripple برای هرگونه امید به گاوها باید بیش از 0.50 دلار نگه دارد.

اگر قیمت XRP سطح 0.50 دلار ، مرز پایین سد تقاضا را از دست بدهد ، ریپل خطر سقوط آزادانه تر به پایین ترین سطح مارس 0.41 دلار را دارد.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت ریپل پس از از دست دادن پشتیبانی 0.55 دلار ، دوباره به صفحه نقاشی بازمی گردد. از هفته گذشته ، روند کلی نزولی بود ، به ویژه پس از چالش حیرت انگیز نگه داشتن بالاتر از 0.6 دلار.

به نظر می رسد یک الگوی مثلث نزولی روند نزولی را تا 0.52 دلار تایید کرده است. با این وجود ، هدف مثلث 25٪ تا 44/0 دلار است. بنابراین ، پشتیبانی از 0.52 دلار و به طور گسترده ای ، 0.5 دلار باید محکم نگه داشته شود تا اطمینان حاصل شود که ضررها بیشتر از این افزایش نمی یابد.

سایر سطوح فنی با شروع MACD ، که همچنان سرمایه گذاران را به فروش دعوت می کند ، فرسوده باقی مانده اند. شاخص مقاومت نسبی (RSI) در منطقه فروش بیش از حد فرو رفت و چشم انداز نزولی عظیم را روشن کرد. اگر سطح فنی بدون تغییر بماند ، Ripple اراده بهبودی نخواهد داشت و ممکن است در معرض افزایش فشار بالای سر قرار گیرد
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی

فلر می‌خواهد برای هولدرهای ریپل توکن قناری ایردراپ کند​

شبکه فلر اعلام کرد هولدرهای ریپل که ماه سپتامبر در ایردراپ اسپارک شرکت کرده بودند، واجد شرایط یک ایردراپ دیگر خواهند بود. فلر قصد دارد شبکه قناری با نام سانگ‌برد را راه‌اندازی و توکن بومی آن را میان افراد واجد شرایط ایردراپ کند. فلر می‌خواهد با این اقدام قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم را به سایر شبکه‌های سازگار از جمله XRP لجر منتقل کند. پروژه سانگ‌برد قرار است در سپتامبر امسال عملیاتی شود و هدف از ایردراپ توکن‌های آن بررسی مسائل امنیتی آن عنوان شده است.

ارز دیجیتال
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
سطح پشتیبانی کلیدی: 1660 SAT ، 1550 SAT ، 1500 SAT.
سطح مقاومت کلیدی: 1900 SAT 2000 SAT ، 2100 SAT.

ریپل در برابر بیت کوین در اکثر ماه ژوئیه در یک الگوی مثلث متقارن معامله می شد. با این حال ، طی هفته گذشته ، رمز ارز برای شکستن مقاومت 1900 SAT ، توسط میانگین متحرک 20 روزه تلاش کرد.

XRP روز شنبه در زیر مثلث سقوط کرد ، که نشان دهنده جهت نزولی بازار است. حمایت قابل توجه بعدی در زیر میانگین متحرک 200 روزه است.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

نمودار روزانه XRP / BTC. منبع: TradingView.

پیش بینی کوتاه مدت XRP-BTC​

با نگاه به جلو ، اولین حمایت پیش رو درحرکت نزولی در 1660 SAT (200 روز MA & downside 1.618 Fib Extension) است. در زیر این سطح ، پشتیبانی اضافی در 1550 SAT ، 1500 SAT و 1365 SAT (.786 Fib) قرار دارد.

در طرف دیگر ، اولین مقاومت در 1900 SATاست. پس از آن 2000 SAT ، 2100 SAT ( 50 MA) و 2390 SAT (100 MA) قرار دارند.

مجدداً ، RIS در زیر خط میانی فرو می رود ، این نشان می دهد که حرکت نزولی در بازار در حال افزایش است.

cryptopotato.com
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
XRP امروز از حمایت مهم 0.50 دلار عقب نشینی کرد ، این نشان می دهد که گاوها در تلاشند تا از این سطح دفاع کنند. حرکت می تواند تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.61 دلار) افزایش یابد، این سطح احتمالاً به عنوان یک مانع سخت عمل خواهد کرد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار روزانه XRP / USDT. منبع: TradingView
اگر یک بار دیگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد ، این نشان می دهد که احساسات منفی هنوز باقی مانده است. سپس خرس ها سعی می کنند قیمت را به زیر حمایت 0.50 دلار برسانند.

اگر چنین اتفاقی بیفتد ، جفت XRP / USDT می تواند روند نزولی را از سر بگیرد. حمایت بعدی 0.45 دلار و سپس 0.40 دلار است. متناوباً ، اگر گاوها قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه نشان دهند ،نشان دهنده این است که خرس ها قدرت خود را از دست می دهند. سپس این جفت ارز می تواند تا 0.75 دلار به مقاومت برسد.

cointelegraph.com
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

XRP / USD ، TradingView
XRP در تاریخ 19 ژوئیه سطح پشتیبانی 0.570 دلار را شکست. با بهبود بازار ، XRP یک شبه به 0.552 دلار افزایش یافت. افزایش بیشتر به معنای آزمایش سطح مقاومت 0.057 دلاری است.

یک دوره از نوسانات بالا می تواند به زودی شکل بگیرد ، با جهش مجدد قیمت، فشار خرید مجدداً به بازار باز گشت ، که این امر با افزایش شاخص قدرت نسبی نشان داده شد .
MACD کراس اوور صعودی را در 21 ژوئیه مشاهده کرد و به دنبال آن هیستوگرام های سبز در حال رشد است.

ambcrypto.com
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
در اوایل امروز ، قیمت XRP مقاومت اصلی 0.600 دلار را شکست اما نتوانست بالاتر از این سطح باقی بماند و به 0.59 دلار برسد. قیمت همچنان در روز 3٪ افزایش می یابد و تلفات هفتگی خود را به کمتر از 1٪ کاهش می دهد.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت Ripple (XRP) از زمان فروش اولیه این هفته تا حدودی افزایش یافته است. رمز انتقال پول مرزی مقدار قابل توجهی از ارزش خود را از دست داد ، به این ترتیب پای نزولی از 0.6 دلار به 0.52 دلار رسید. کاهش بیش از 10 درصدی در بازار ارزهای رمزپایه تعجب آور نیست ، اما همین اتفاق در صنعت دیگر باعث ایجاد طوفانی ناقص و ناخواسته خواهد شد.

در همین حال ، به نظر می رسد قیمت XRP در این هفته همه زمینه ها را بدست آورده است و این نشان می دهد که انتقال پول بین المللی هفته را با رنگ سبز به پایان می رساند. در زمان نوشتن این مقاله ، Ripple با قیمت 0.59 دلار شروع به کار می کند و مشتاقانه منتظر معاملات بالاتر از 0.6 دلار در کوتاه مدت است.

چندین سیگنال خرید گاو نر Ripple را روی انگشتان پا نگه می دارد ، زیرا سرمایه گذاران در جلسات آینده حدس می زنند که قیمت بالاتر است. اولاً ، تسویه حساب بالای 0.6 دلار افزایش بسیار خوبی برای تعیین ثبات بازار است.

در مرحله دوم ، Ripple با یک روند نزولی بیش از یک ماه روند نزولی معامله می شود ، که نشان می دهد یکی از مهمترین موانع در این راه وجود ندارد. توجه داشته باشید که 50 میانگین متحرک ساده (SMA) صعودی فوری برپا می کند و باید برای گاوها پایین بیاید تا پای خود را به سمت 0.7 دلار دراز کند.

نمودار چهار ساعته XRP / USD
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

نمودار قیمت XRP / USD توسط Tradingview
شاخص میانگین متحرک همگرایی متحرک (MACD) با عبور از میانگین متحرک نمایی 12 روزه از میانگین متحرک نمایی 26 روزه ، به شدت صعودی است. با نزدیک شدن MACD به خط میانگین ، احتمال Ripple برای حفظ روند صعودی به طرز باورنکردنی افزایش می یابد.

به همین ترتیب ، شاخص مقاومت نسبی (RSI) تأیید می کند که گاوها برتری دارند. این ابزار فنی روند دارایی را دنبال می کند و قدرت آن را محاسبه می کند. یک حرکت شدید از منطقه بیش از حد فروخته شده به خط وسط نشان می دهد که کنترل گاوها قابل توجه تر است. اگر RSI با همان حرکت به سمت سرزمین خرید بیش از حد ادامه یابد ، Ripple با جلوگیری از تعداد زیادی از موانع سرسختانه ، به سمت 1 دلار می رود.

سطوح روزانه موج دار
نرخ نقطه: 0.59 دلار

روند: صعودی
نوسان: کم
مقاومت: 50 SMA و 0.7 دلار
پشتیبانی: 0.56 و 0.52 دلار
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

XRP / USD ، TradingView
XRP از منطقه حمایت حیاتی خود با 0.52 دلار برگشت و در زمان پرس بر روی سطح 0.60 دلار ایستاد. در طول هفته 3.4٪ افزایش یافت. اگر به زودی سطح مقاومت 0.65 دلار را آزمایش نکند ، گاوها ممکن است دوباره قدرت خود را از دست بدهند.

در صورتی که قیمت به سمت پایین حرکت کند ، آلت کوین می تواند بلافاصله به سطح پشتیبانی 0.52 دلار سقوط کند. در صورت عدم افزایش بیشتر ، قیمت حتی ممکن است دوباره تا 0.40 دلار پایین بیاید. در جلسات معاملاتی آینده ، ممکن است قیمت افزایش یابد زیرا به نظر می رسد سیگنال صعودی در نوسانگر عالی رشد می کند .

ورودی سرمایه نیز به طرز محسوسی رشد کرد. با این حال ، در زمان نوشتن مقاله ، جریان سرمایه اندکی کاهش یافته بود زیرا Chaikin Money Flowیک رکود اقتصادی را نشان داد.
ambcrypto.com/
 

faeze feizi

عضو شناخته شده
عضو قدیمی

تحلیل تکنیکال ریپل؛ یک شنبه 3 مرداد​

قیمت ریپل (XRP) طی 8 ماه گذشته روزهای سخت و پرنوسانی را سپری کرده است چراکه مدت هاست در مقابل مشکلات حقوقی پیش آمده خود مقاومت می کند. به دنبال چند مورد موفقیت اخیر در جریان این پروند، سرمایه گذاران انتظار دارند که به زودی ریپل برنده این کارزار شود.

طی چند روز گذشته، گاوها موفق شدند XRP را به سمت خط روند بلند مدت آن که بیش از 2 ماه، قیمت این ارز را در سطوح پایین نگه داشته بود، سوق دهند. این یک سیگنال صعودی مهم است زیرا معمولاً اولین قدم به سوی تغییر روند یک ارز به شمار می رود. تا زمانی که گاوها بتوانند XRP را روی این روند نگه دارند، می توان انتظار داشت که قیمت به زودی در نزدیکی 0.70 دلار حرکت کند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


در زمان نگارش این مطلب، قیمت ریپل در بازه مقاومتی 0.611 تا 0.634 دلار متوقف شده است. هنگامی که گاوها موفق شوند از این مارک قیمتی عبور کنند، مومنتوم حرکت XRP افزایش خواهد یافت.

میانگین متحرک 200 در امتداد این بازه مقاومتی محدود قرار گرفته است. بیش از 60 روز است که قیمت ریپل زیر این میانگین متحرک باقی مانده است و پس از عبور از آن، XRP به سمت تراز 1.00 دلار حرکت می کند. اگر در کوتاه مدت خرس ها دوباره قدرت بگیرند، لمس حمایت 0.58 دلاری دور از انتظار نخواهد بود. بعد از آن، حمایت دیگری نیز در سطح 0.56 دلار وجود دارد که برای ادامه روند صعودی، قیمت باید بالاتر از آن بالا بماند. هرگونه کاهش قیمت زیر این حمایت مهم، منجر به سقوط شدید این ارز خواهد شد.

شاخص مقاوت نسبی (RSI) همچنان در یک خط مقاومت در سطح 61 قرار دارد. هیستوگرام اندیکاتور MACD نیز نزدیک به 3 روز است که به رنگ سبز در آمده است. حمایت اصلی در 0.589 دلار و مقاومت اصلی در 0.612 دلار قرار دارد.
منبع: coingape
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت XRP از دیروز 0.18 درصد کاهش یافته است. به طور کلی ، در طول هفته گذشته 2.83 درصد افزایش یافته است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار XRP / USD توسط TradingView
از نظر فنی ، XRP ممکن است پایین بیاید زیرا نمی تواند در محدوده 0.70 دلار ثابت شود. به همین دلیل است که منطقی است که یک بار دیگر انتظار داشته باشید که مجدداً حمایت از 0.50 دلار انجام شود.

XRP در زمان پرس با قیمت 0.5932 دلار معامله می شود.

u.today/
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

XRP / USD ، TradingView
XRP Ripple طی 24 ساعت گذشته 0.1 درصد کاهش داشت ، قیمت آن در زمان نوشتن مقاله 0.60 دلار بود.قیمت صبح زود در اوج 0.608 دلار بود که سپس به پایین ترین سطح 0.601 دلار سقوط کرد.

این حرکت جنبی معاملات را به تصویر می کشد و در نزدیکی سطح حمایت مهم 0.57 دلار از معاملات دور ماند. . این کاهش جزئی قیمت ها ، سرمایه بازار را مجبور به کاهش 5.56 درصدی کرد.

پارابولیک سار یک روند نزولی را نشان می دهد. XRP برای اینکه بتواند سطح مقاومت فوری خود یعنی 0.61 دلار را آزمایش کند ، باید از سطح پشتیبانی 0.57 دلاری خود دور شود.

شاخص میانگین جهت ، ضعف در بازار را به تصویر می کشد ، برای عبور از این ضعف نیاز به پشتیبانی گسترده تری دارد. فشار خرید در طی روز گذشته کاهش یافته بود ، اما در زمان پرس، شاخص مقاومت نسبی یک افزایش کوچک را نشان داد.

/ambcrypto.com
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت ریپل در چند ماه گذشته به شدت ریزش کرده است. کمسیون امنیت و بورس ایالات متحده آمریکا قصد دارد مقررات روشنی برای این ارز تدوین کند اما به دنبال پیروزی ریپل در بسیاری از دادگاه‌ها سرمایه‌گذاران انتظار دارند قیمت این ارز رشد کند.

پس از پایان دادخواست کمسیون بورس و اوراق بهادار ریپل می‌تواند به وظیفه خود در رابطه با تسهیل معاملات رمزارزها عمل کند و به بالاترین قیمت خود برسد.

طی چند روز گذشته قیمت ریپل به خط روند بلندمدت که بیش از دو ماه زیر این محدوده معامله شده بود رسید. این موضوع اولین قدم برای تغییر روند است. به نظر می‌رسد حرکت بعدی ریپل محدوده ۷۰ سنت است.

حمایت مهم ریپل در محدوده ۵۶ سنت است و اگر ارز از این محدوده ریزش کند احتمال سقوط وجود دارد اما به نظر می‌رسد فعلا جو بازار مثبت است.

شاخص مقاومت نسبی در محدوده قیمتی ۶۱ سنت متوقف شده اما اگر این شاخص سیگنال مثبت صادر کند احتمالا شاهد یک دور صعودی خواهیم بود.

شاید ریپل در کوتاه‌مدت تا ۵۸ سنت اصلاح کند.

اما روند صعودی بلندمدت ریپل هنوز شروع نشده است و برای رشد باید مقاومت ۶۱ سنت را پشت سر بگذارد.

تجارت نیوز
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
ریپل
XRP 0.6 دلار است و با همان قیمت ابتدای هفته معامله می شود. با شروع هفته سکه در کانال نزولی قیمت ژوئن معامله شد. در روزهای سه شنبه در زیر بالاترین قیمت های 2019 در 0.556 دلار افت کرد و به 0.515 دلار رسید.
از آنجا ، آن را به سرعت جهش و عقب رانده بالاتر از بالاترین سطح 2019 در روز چهارشنبه. سرانجام ، دیروز ، XRP موفق شد بالاتر از کانال قیمت نزولی ژوئن شکسته شود و امروز MA 20 روزه را در حدود 0.612 دلار (MA 20 روزه) آزمایش کند.
با نگاه به جلو ، اگر گاوها MA 20 روزه را بشکنند ، اولین مقاومت 0.7 دلار است (بالاترین حد جولای و 50 روز MA). متعاقباً مقاومت بین 0.75 دلار (MA 200 روز) و 0.78 دلار (0.236 Fib نزولی) به دنبال دارد. سرانجام ، مقاومت اضافه شده در 0.82 دلار (بالاترین قیمت 2020) و 0.9 دلار یافت می شود.
در طرف دیگر ، اولین حمایت در بالاترین قیمت سال 2019 با قیمت 0.556 دلار است. پس از آن 0.515 دلار (کمترین هفته) ، 0.5 دلار ، 0.478 دلار و 0.442 دلار دنبال می شود.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


XRP از ابتدای ماه ژوئن در برابر یک کانال نزولی در معاملات BTC معامله شده است. این هفته سکه در زیر 1800 SAT افت کرد اما در مرز پایین 1750 SAT پشتیبانی یافت. از آنجا دوباره به بازار برگشت و امروز مرز بالایی کانال قیمت را آزمایش می کند.

با نگاه به جلو ، اگر گاوها بتوانند بالاتر از کانال قیمت بشوند ، اولین مقاومت در برابر 1900 SAT (کمترین میزان جولای 2020 و کارشناسی ارشد 20 روزه) است. به دنبال آن 2000 SAT ، 2050 SAT (50 روز MA) و 2100 SAT (نزولی .236 Fib) وجود دارد.

در طرف دیگر ، اولین پشتیبانی 1800 SAT است. به دنبال آن 1750 SAT (زاویه پایین کانال قیمت) ، 1700 SAT (200 روز MA) و 1660 SAT (نزولی 1.618 Fib Extension) وجود دارد.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
Ripple's XRP طی 24 ساعت گذشته 0.1 درصد کاهش داشت ، قیمت آن در زمان نوشتن 0.60 دلار بود. این روز برای دارایی یک روز مختلط بود ، اوج صبح زود 0.608 دلار بود که سپس به پایین ترین سطح 0.601 دلار سقوط کرد.

این حرکت جنبی معاملات را به تصویر می کشد و در نزدیکی سطح حمایت مهم 0.57 دلار از معاملات دور ماند. افزایش alt در هفته گذشته 4.4٪ به ارزیابی خود افزود. این کاهش جزئی قیمت ها ، سرمایه بازار را مجبور به کاهش 5.56 درصدی کرد.

خطوط نقطه ای Parabolic SAR در بالای شمعدان ها ظاهر می شوند که نشان دهنده روند نزولی قیمت ها است. XRP برای اینکه بتواند سطح مقاومت فوری خود یعنی 0.61 دلار را آزمایش کند ، باید از سطح پشتیبانی 0.57 دلاری خود دور شود.


شاخص میانگین جهت ، ضعف بازار را به تصویر می کشد ، رمز عبور از ضعف نیاز به پشتیبانی از بازار گسترده تر دارد. فشار خرید در طی روز گذشته کاهش یافته بود ، اما در زمان فشار ، زیرا شاخص قدرت نسبی اندکی را نشان
 
بالا