دوره رایگان کریپتو از صفر

ریپل در آستانه نقطه عطفی مهم! مقاومت ۱ دلاری از سر راه برداشته می‌شود؟

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
به نظر می‌رسد ریپل (XRP) در آستانه دستیابی به یک نقطه عطف مهم دیگر است؛ زیرا تیم آن برای ارتقای XRPL در روزهای آینده آماده می‌شود. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، به دلیل ویژگی‌های جدید از ارتقای XRPL ریپل هیجان‌زده است. طبق گزارش‌ها، این ارتقا شامل ادغام یک بازارساز خودکار (AMM) و یک ویژگی clawback است.

بازارساز خودکار که با نام XLS-30 ارائه خواهد شد، یک بازارساز بومی را به XRPL خواهد آورد که با دفترچه سفارشات موجود DEX کار کرده و امکان معامله دارایی‌های دیجیتال در استخرهای نقدینگی خودکار را فراهم خواهد کرد. این امر دسترسی مخاطبان گسترده‌تری از سهامداران دیفای را به XRPL امکان‌پذیر خواهد کرد.

از سوی دیگر، ویژگی clawback به گونه‌ای طراحی شده که امکان بازگرداندن دارایی‌های تازه صادر شده را از طریق خط اعتماد فراهم می‌کند. البته لازم به ذکر است که نمی‌توان از آن برای بازگرداندن ریپل استفاده کرد.

در این میان، داده‌های XRPL Services نشان می‌دهند که کل حساب‌های XRPL به 5 میلیون نزدیک می‌شود و در حال حاضر، برابر 4.78 میلیون حساب است. مجموع موجودی ریپل در این حساب‌ها حدود 58.6 میلیون است، در حالی که کل ریپل موجود در ذخایر حدود 47.8 میلیون می‌باشد.

با افزایش تعداد حساب‌ها، پیش‌بینی برای افزایش قیمت ریپل نیز بیشتر می‌شود. برخی از کارشناسان اهداف قیمتی بلندپروازانه‌ای را تعیین کرده‌اند، یکی از آنها 7 دلار را پیشنهاد می‌کند، در حالی که دیگری هدف 500 دلار را ذکر می‌کند که حتی برای قوی‌ترین معتقدان نیز خیلی خوش‌بینانه به نظر می‌رسد.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا