دوره رایگان کریپتو از صفر

رویدادهای اقتصادی تاثیر‌گذار بر بازار ارزهای دیجیتال در روزهای آینده!

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
در هفته پیش رو، چندین رویداد مالی مهم وجود دارد که به طور بالقوه می‌توانند بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیرگذار باشند. مهم‌ترین رویداد، نشست فدرال رزرو در روز چهارشنبه است که در آن قرار است درباره نرخ بهره تصمیم‌گیری شود.

در تاریخ 19 سپتامبر، داده‌های مربوط به شروع کار مسکن و مجوزهای ساختمانی منتشر می‌شود که اطلاعاتی را در مورد بازار فعلی مسکن ایالات متحده، که به دلیل نرخ‌ بهره بالا آشفته شده بود، ارائه می‌کند. انتظار نمی‌رود این شاخص‌ نسبت به ماه قبل تغییر قابل توجهی داشته باشد و بعید است با این شرایط بر بازارهای ارزهای دیجیتال تأثیری بگذارد.

تمرکز اصلی بر تصمیم‌‌گیری فدرال رزرو در مورد نرخ بهره در روز چهارشنبه، 20 سپتامبر است. با این حال، پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که انتظار نمی‌رود بانک مرکزی، سیاست نرخ بهره خود را تغییر دهد یا چشم انداز کوتاه مدت روشنی را در جلسه سیاست‌گذاری این هفته ارائه کند.

در عوض، تمام توجهات به پیش‌بینی اقتصادی فدرال رزرو، که به عنوان خلاصه پیش‌بینی‌های اقتصادی (SEP) شناخته می‌شود، خواهد بود. این احتمال وجود دارد که فدرال رزرو پیش‌بینی خود از تورم اصلی را از 3.9 درصد به 3.7 درصد کاهش دهد. علاوه بر این، اقتصاددانان پیشنهاد می‌کنند که فدرال رزرو ممکن است برآورد خود را در قبال نرخ بهره بلندمدت افزایش دهد.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
مقامات بانک مرکزی قبلاً قصد خود را برای حفظ نرخ‌های بهره بالا جهت مبارزه با تورم نشان داده‌اند که می‌تواند منجر به افزایش پرداخت‌های بهره شخصی و بدهی بیشتر خانوارها شود.

در تاریخ 21 سپتامبر، داده‌های مربوط به ادعاهای بیکاری و فروش خانه‌های موجود منتشر خواهد شد، اما انتظار می‌رود هیچ یک از این موارد تأثیر قابل‌توجهی بر بازارها نداشته باشند.

در زمان نگارش این خبر، بازار ارزهای دیجیتال با سرمایه کل 1.1 تریلیون دلار، که نشان‌دهنده افزایش 50 میلیارد دلاری نسبت به هفته قبل است، نسبتاً باثبات بوده است.

با توجه به اینکه احتمال کمی وجود دارد که فدرال رزرو تغییری در نرخ بهره خود در این هفته اعمال کند، پیش‌بینی می‌شود که بازار ارزهای دیجیتال نوسانات چشمگیری را تجربه نکند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا