دوره رایگان کریپتو از صفر

رشد و افزایش محبوبیت بیبی دوج در سکوت کامل!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انجمن بیبی دوج (BabyDoge) اعلام کرده که مقدار شگفت‌انگیزی از این میم کوین محبوب سوزانده شده و کل عرضه آن به تقریباً نصف کاهش یافته است. حساب babydogeburn@، ردیاب توکن‌های سوزانده‌شده بیبی دوج در توییتر، اعلام کرده که در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ده‌ها کوادریلیون از این ارز دیجیتال به آدرس‌های مرده ارسال شده است.
به گزارش این حساب، در ۲۴ ساعت گذشته، انجمن بیبی دوج در مجموع ۱۴،۲۱۱،۷۲۳،۶۰۶،۱۸۸ واحد توکن BabyDoge را سوزانده که تقریباً ۱۹ هزار دلار ارزش داشته است. به این ترتیب، مقدار کل بیبی دوج‌های سوزانده‌شده به ۴۶٫۶۸۱ درصد از کل عرضه این رمزارز رسیده است. هنگام عرضه بیبی دوج در بلاکچین BNB، عرضه کل اولیه این رمزارز برابر با ۴۲۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد بود.
طبق گزارش‌ها، بیبی دوج اخیراً در برخی از صرافی‌های بزرگ لیست شده است. برای مثال، Coin Tiger، مرکز اصلی معاملات ارزهای دیجیتال در سنگاپور، بیبی دوج را در ۱۵ ژوئن لیست کرد. صرافی رمزارزی چینی Deepcoin نیز در تاریخ ۲۱ ژوئن اعلام کرد که پشتیبانی از این ارز دیجیتال را اضافه کرده است.
در این میان، داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم WhaleStats هم نشان می‌دهند که طی ۲۴ ساعت گذشته، بیبی دوج در فهرست ۱۰ دارایی‌ برتر خریداری‌شده توسط ۱۰۰ نهنگ برتر بایننس، قرار گرفته است.
در زمان انتشار این خبر، بیبی دوج با یک رشد ۳٫۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۶۵ دلار معامله می‌شود.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا