دوره رایگان کریپتو از صفر

رشد توکن‌های حوزه هوش مصنوعی؛ باز هم پای ایلان ماسک در میان است!

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
روز گذشته، توکن‌های متمرکز بر فناوری هوش مصنوعی پس از تحولات مثبت در شرکت‌های کلیدی این حوزه، شاهد افزایش قیمت خود بودند.
طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک اعلام کرد که سهامداران اِکس کُرپ (X Corp)، ۲۵ درصد از سهام شرکت جدید هوش مصنوعی xAI را در اختیار خواهند داشت. همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، شرکت xAI اخیراً آزمایش چت بات هوش مصنوعی خود با نام گروک (Grok) را آغاز کرده که منجر به ایجاد توکن‌های متعددی با نام مشابه شده است.

بر اساس داده‌های بازار، توکن بومی پلتفرم بیتنسور (Bittensor) به نام TAO، در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ۴.۲ درصدی بود که منجر به افزایش ۷۷ درصدی قیمت این توکن در هفته گذشته شده است. اوشن پروتکل با نماد اختصاری OCEAN، فچ ای‌آی (FET) و سینگولاریتی نت (AGIX) نیز در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۶ درصد افزایش قیمت داشتند و در مقایسه با بیت کوین و سایر دارایی‌های رمزارزی اصلی، عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشتند. در کل، این حوزه با رشد تقریباً ۸ درصدی، بیشترین سودها را برای معامله‌گران رمزارز به همراه داشت.
در بین شرکت‌های کوچک نیز، توکن پلتفرم تولید تصویر ImgnAI با نماد IMGNAI، شاهد رشد حدود ۴۰ درصدی قیمت خود بود.
لازم به ذکر است که معامله‌گران به طور گسترده حوزه مربوط به هوش مصنوعی را به عنوان یکی از مدعیان رشد در بازار صعودی بعدی می‌دانند، مشابه آنچه که برای حوزه بازی و توکن‌های دیفای در چرخه صعودی سال ۲۰۲۰-۲۰۲۲ رقم خورد.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا